Artykuły promocyjne
Zawory
1 2 3
Pokaż tylko:

Zestaw przeznaczony jest do regulacji grzejników łazienkowych. Zestaw składa się z zaworu termostatycznego, zaworu odcinającego i głowicy termostatycznej RAX lub ogranicznika temp. powrotu RTX. Komponenty zestawu dostępne są w kolorze chrom.
Zestaw w skład którego wchodzą:
głowica RAX, zawór termostatyczny i odcinający.
więcej

Zestawy przeznaczone są do regulacji grzejników łazienkowych. Zestaw składa się z zaworu termostatycznego, zaworu odcinającego i głowicy termostatycznej RAX lub ogranicznika temp. powrotu RTX. Komponenty zestawu dostępne są w kolorze białym.
więcej

Zestaw z głowicą termostatyczną. W skład zestawu wchodzą: głowica termostatyczną RAX, zawór regulacyjny RA-URX i zawór odcinający RLV-X.
więcej

Zawór termostatyczny MULTILUX 4

cena od: 299.00 zł
Multilux 4 jest wykonany z odpornego na korozję niklowanego brązu i jest odpowiedni do montażu jako wersja kątowa lub prosta. Istnieje możliwość zamontowania głowicy termostatycznej z lewej lub prawej strony (fabrycznie montowana z lewej).
więcej

Zintegrowane podejścia DUOPLEX przeznaczone są do montażu z dekoracyjnymi i łazienkowymi grzejnikami z podłączeniem dolnym o rozstawie 50 mm posiadającymi gwinty przyłączeniowe wewnętrzne R1/2” lub zewnętrzne G3/4”. Zestaw obejmuje również głowicę termostatyczną serii Brillant.

więcej

Zawory termostatyczne przeznaczone są do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują temperaturę w pomieszczeniu poprzez zmianę przepływu czynnika grzewczego przez grzejnik. Zastosowanie termostatycznych zaworów grzejnikowych pozwala na indywidualną regulację temperatury w każdym pomieszczeniu.

więcej

Armatura grzejnikowa do grzejnika typ V wersja kątowalub prosta.
więcej

Zestaw montażowo - zaworowy został przygotowany do grzejników CosmNova z podłączeniem dolnym KV. Zestaw składa się z mocowań grzejnika, głowicy termostatycznej CosmoHead 4, podwójnego kurka kulowego (kątowego lub prostego) oraz złączek zaciskowych.
więcej

Zestaw montażowo - zaworowy został przygotowany do grzejników CosmNova z podłączeniem bocznym K. Zestaw składa się z: mocowań grzejnika, głowicy termostatycznej CosmoHead, zaworu CosmoCONTROL (prostego lub kątowego), śrubunek grzejnikowy z odcięciem kątowym niklowanym 1/2``x1/2`` GW Simplex.

więcej

Zawór mieszkowy 229

cena od: 210.00 zł
Zawór mieszkowy, figura 229, przyłącze kołnierzowe, kształt prosty.
więcej

Zawory termostatyczne z nastawą wstępną stosowane są w dwururowych instalacjach c.o., zapewniając optymalny rozdział wody w instalacji. Nastawa wstępna umożliwia dokładne uzyskanie nominalnego przepływu, zapewniając optymalne zrównoważenie instalacji.

więcej

Zestawy zaworów grzejnkiowych przeznaczone są do montażu na grzejnikach centralnego ogrzewania z zasilaniem bocznym gdzie wystarczającą regulacją temperatury w pomieszczeniu jest regulacja ręczna. Dają możliwość indywidualnego odcinania grzejnika podczas eksploatacji lub wymiany grzejnika bez konieczności opróżniania instalaci z czynnika grzewczego.

więcej

Polecani producenci