Farby do drewna, metalu i podłóg
Pokaż tylko:

Akrylowa emalia wodna 2,5l.

cena: 129.00 zł

Na wszelkie podłoża na zewnątrz i do wnętrz, w tym podłoża drewniane, metalowe, mineralne oraz z twardego PCV.

więcej

Dromal jest farbą akrylową przeznaczoną do poziomego znakowania jezdni, placów i innych nawierzchni. Ze względu na bardzo krótki czas schnięcia zaleca się stosować farbę do znakowania jezdni w warunkach gdzie wymagane jest szybkie wznowienie ruchu drogowego.
więcej

Rozcieńczalnik przeznaczony jest do rozcieńczania farb akrylowych do znakowania jezdni (DROMAL GU, DROMAL AIRLESS) do wymaganej lepkości oraz do mycia urządzeń i narzędzi do aplikacji farb i mas chemoutwardzalnych. Rozcieńczalnik również przeznaczony jest do rozcieńczania farby AKRYBET B-30.
więcej

Impregnat przeznaczony jest do hydrofobizacji, zabezpieczania i uszlache­tniania większości podłoży spotykanych w budownictwie.
więcej

Nowoczesny środek do impregnacji kostki brukowej, który głęboko penetruje strukturę podłoża i po odparowaniu rozpuszczalników tworzy powłokę o grubości kilkunastu mikronów. Uszlachetniona powierzchnia ma właściwości hydrofobowe, ogranicza powstawanie wykwitów, wzmacnia kolor podłoża, ułatwia usuwanie plam z oleju i innych zanieczyszczeń. Powłoka SILBRUK`u jest odporna na czynniki atmosferyczne (znacznie zwiększa mrozoodporność zaimpregnowanej powierzchni) i promieniowanie UV.
więcej

Polecani producenci