Grzejniki

Grzejniki stalowe Cosmo

Grzejniki płytowe marki COSMO przeznaczone do zastosowania w najróżniejszych pomieszczeniach, ujmują poprzez szczególne właściwości techniczne oraz nowatorski design. W ten sposób płaskie i asymetryczne prowadzenie wody kanałami stwarza możliwość szybkiej regulacji przy nieznacznej zawartości wody w układzie. Dzięki inteligentnej koncepcji produktu najwyższą wydajność osiąga się nawet przy najniższej temperaturze pracy, co zapewnia dobre samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu, przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu energii.

przejdź do kategorii

Grzejniki dekoracyjne

Grzejniki pokojowe (dekoracyjne) oferują bogactwo aranżowania nowoczesnych mieszkań. Innowacyjne wzory, idące w parze z doznaniami optycznymi, tworzą szczególnego rodzaju symbiozę dla każdego gustu i zastosowania.
Urządzanie może być naprawdę piękne – oczywiście z grzejnikami naszej oferty.

przejdź do kategorii

Grzejniki łazienkowe

Posiadamy w naszej ofercie wysokiej klasy grzejniki łazienkowe, wykonywane przy zastosowaniu najnowszych technologii z najwyższej klasy materiałów. Do procesu produkcji używane są sterowane komputerowo automaty do lutowania i nowoczesna, w pełni automatyczna linia lakiernicza do malowania proszkowego. Korzystając ze zdobytych doświadczeń staramy się, aby grzejniki spełniały nie tylko funkcje grzewcze ale również stanowiły ciekawy element wystroju wnętrza.

przejdź do kategorii

Grzejniki ze stali nierdzewnej

Podążacie Państwo za duchem czasów, który wymaga przejrzystych form i struktur? Modele ze stali szlachetnej oferują perfekcyjny wygląd, oraz kombinację materiałów o najwyższej jakości. Grzejniki ze stali nierdzewnej są idealne dla wszystkich odważnych i nowoczesnych, którzy nie chcą iść na kompromis w kwestii wyglądu i funkcjonalności. Łączy najwyższą trwałość z piękną powierzchnią zewnętrzną.

przejdź do kategorii
Pokaż tylko:

Grzejnik aluminiowy IRYD

cena od: 332.00 zł
Nowoczesny kształt grzejników, doskonałe właściwości przewodzenia ciepła oraz niewielka pojemność wodna zapewnią komfort przebywania w każdym pomieszczeniu, a także pozwolą na znaczne oszczędności kosztów użytkowania.
więcej

Grzejnik konwektorowy stojący Verano-konwektor® jest idealnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnych grzejników konwektorowych naściennych np. witryny sklepowe, salony samochodowe, hotele, biura.

więcej

Grzejniki kanałowe Aquilo FMK przeznaczone są do montażu w podłogach ogrzewanych pomieszczeń.
więcej

Grzejnik konwektorowy naścienny Verano-konwektor®
więcej

Polecani producenci