Artykuły promocyjne
Materiały instalacyjne

Grzejniki

Nasze grzejniki płytowe to połączenie najwyższych wymagań technicznych i jakościowych oraz doskonałego wzornictwa. Wszystkie grzejniki płytowe przeznaczone do zastosowania w najróżniejszych pomieszczeniach, ujmują poprzez szczególne właściwości techniczne oraz nowatorski design. W ten sposób płaskie i asymetryczne prowadzenie wody kanałami stwarza możliwość szybkiej regulacji przy nieznacznej zawartości wody w układzie. Dzięki inteligentnej koncepcji produktu najwyższą wydajność osiąga się nawet przy najniższej temperaturze pracy, co zapewnia dobre samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu, przy jednoczesnym oszczędnym zużyciu energii. Grzejniki są przystosowane do pracy w jedno i dwururowych instalacjach.

przejdź do kategorii

Podgrzewacze wody

Oferujemy: elektryczne ogrzewacze wody, zasobniki c.w.u. podgrzewacze pojemnościowe, przepływowe, oraz podgrzewacze przepływowe z zamkniętą komorą spalania.Różnorodność typów i pojemności gwarantuje zaspokojenie potrzeb każdego klienta.

przejdź do kategorii

Nagrzewnice

Przedstawiamy Państwu możliwości ogrzania obiektów o dużych kubaturach Jeżeli chcecie Państwo zaopatrzyć swój obiekt w profesjonalny system grzewczy, zapytajcie nas. Zaproponujemy niedrogie i efektywne rozwiązanie. Nagrzewnice wodne, gazowe, olejowe lub elektryczne są doskonałym sposobem na rozwiązanie potrzeb dogrzania dużych obiektów, takich jak: magazyny, warsztaty, sale sprzedażowe, kościoły, itp.

przejdź do kategorii

Klimatyzacja, rury chłodnicze

Lekka i zwarta budowa, Łatwy do umycia panel przedni, Filtr oczyszczający powietrze i usuwający nieprzyjemne zapachy, Energooszczędność, Tryb pełnej mocy (Powerful) pozwala na szybkie ochłodzenie lub ogrzanie pomieszczenia, Automatyczna kierownica nawiewu powietrza zapewnia równomierny nawiew i rozkład temperatury.

przejdź do kategorii

Kotły centralnego ogrzewania

Przy identyfikacji specyfiki polskiego rynku pomagali nam fachowcy z branży instalacyjnej, którzy wspólnie z nami oraz instytutami badań rynkowych, prowadzili rozległe i szczegółowe badania polskiego rynku urządzeń grzewczych. Równolegle z tymi działaniami, konstruktorzy urządzeń pracowali nad dostosowaniem istniejących produktów do wymagań polskich klientów oraz odpowiednich norm. Owocem tych wieloletnich starań jest obecna oferta urządzeń grzewczych.

przejdź do kategorii

Pompy

Prezentujemy Państwu pompy, przede wszystkim pompy zaopatrujące w wodę. Produkty te ułatwiają gospodarowanie zasobami wodnymi w gospodarstwie domowym, tzn. pozwalają na ekonomiczne doprowadzenie wody z różnych źródeł. Przedstawiamy towary wiodących producentów, tj.: GRUNFOS, LFP, WILLO i SFA.

przejdź do kategorii

Kurtyny powietrzne

Kurtyna powietrzna jest urządzeniem, które wytwarza niewidoczną barierę powietrzną, oddzielającą wnętrze obiektu od środowiska zewnętrznego przy wejściu, lub jest montowana w celu oddzielenia różnych pomieszczeń wewnątrz obiektu.

przejdź do kategorii

Uzdatnianie wody

Problematyka uzdatniania wody jest zagadnieniem stosunkowo starym, gdyż już w starożytności filtrowano wodę przez piasek w celu jej oczyszczenia. Uzdatnianie wody polega na tym, aby dostosować właściwości fizykochemiczne do określonych wymagań. Podstawowym czynnikiem, który decyduje o wyborze sposobu uzdatniania wody jest jej skład. Pierwszym krokiem wyboru technologii uzdatniania jest analiza fizykochemiczna wody.

przejdź do kategorii

Odnawialne źródła energii

Okazuje się, że energia słoneczna jest tańsza niż się powszechnie sądzi. Otóż konsumenci pytani o orientacyjną cenę kolektora słonecznego w większości podawali cenę wyższą od przeciętnych cen dla tego typu urządzeń na rynku.

przejdź do kategorii

Urządzenia do mierzenia i wykrywania gazów

O jakości instalacji decyduje prawidłowy dobór jej elementów, natomiast na jakość połączeń ma wpływ nie tylko doświadczenie instalatora, ale też rodzaj używanych narzędzi, a zatem jakość wykonania. Instalatorzy na ogół specjalizują się w danym systemie lub materiałach, z których wykonują instalacje lub je remontują. Jednak duża część wykonawców korzysta z różnych systemów i materiałów. W zależności od danego systemu, specjalista powinien dysponować odpowiednimi narzędziami.

przejdź do kategorii

Urządzenia do odprowadzania ścieków, oczyszczalnie ścieków

Przedstawiamy kompletny programem dla odprowadzania ścieków z budynków i parceli. Asortyment obejmuje niemalże wszystkie produkty używane do odprowadzania ścieków: od odpływu w domu aż do przyłącza do sieci kanalizacyjnej. Nasze towary  znajdują zastosowanie zarówno u odbiorców prywatnych, np. w domach jedno- i wielorodzinnych, jak i w sektorze przemysłowym / publicznym. Należą tu m.in. zakłady gastronomiczne, hotele, stołówki, obiekty przemysłowe, parkingi, jak również budowy dróg i kanalizacji.

przejdź do kategorii

Wentylacje

W naszej ofercie znajduje się szerokie spektrum produktów, poczynając od wentylatorów do kanałów okrągłych – pierwszych w ofercie firmy, wentylatorów do kanałów prostokątnych, wentylatorów dachowych aż do oddymiających i przeciwwybuchowych. Nasze wentylatory dostępne są w szerokiej gamie wielkości: poczynając od urządzeń do kanałów o średnicy 100 mm aż do wentylatorów o wielometrowej średnicy, przeznaczonych do pracy w np. tunelach.

Wszystkie spełniają najwyższe standardy, są przyjazne dla użytkownika oraz charakteryzują się wysoką jakością .

przejdź do kategorii

Zawory

W odpowiedzi na nowoczesne wzornictwo grzejników łazienkowych  wprowadziliśmy nową serię termostatów grzejnikowych. Są to estetyczne i eleganckie połączenie grzejnika z instalacją. Dostępne są zawory chromowane, w kolorze złotym, stali satynowanej oraz białym.

przejdź do kategorii

Technika regulacyjna i pomiarowa instalacji grzewczej

Właściwa technika regulacyjna decyduje o prawidłowym i efektywnym funkcjonowaniu instalacji grzewczej oraz pozwala w pełni wykorzystać możliwości kotła.

przejdź do kategorii

Chemia instalacyjna

Grupa ta zawiera następujące wyroby:

Artykuły chemiczne - środki czyszczące "To dobry znak"

Środki do samoczynnego uszczelniania instalacji centralnego ogrzewania. 

przejdź do kategorii

Ogrzewanie podłogowe

Grupa zawiera produkty do prawidłowego montażu instalacji centralnego ogrzewania.

przejdź do kategorii

Pompa ciepła

Oddany idei ochrony środowiska oraz oszczędności energii, Panasonic Heating and Cooling Solutions oferuje najlepszą wydajność i pracę jednostek, tym samym prowadząc do znacznie niższych rachunków za energię.

przejdź do kategorii
Polecani producenci