Izolacja budowli
1 2
Pokaż tylko:

Botazit BM 92 Winter

cena: 395.00 zł
Botazit BM 92 Winter służy do izolacji i ochrony budynków oraz fragmentów budowli w części podziemnej przed wilgocią, wodą nie będącą pod ciśnieniem oraz wodą pod ciśnieniem w płaszczyźnie zarwno poziomej, jak i pionowej. Materiał ten nadaje się do izolacji podposadzkowej w piwnicach, na tarasach i balkonach oraz do klejenia płyt izolacyjnych i drenażowych.
Botazit BM 92 Winter jest wzbogacona włóknami, szybkoschnąca w niskich temperaturach, obróbka do 0 st. C, przechowywanie do - 5 st. C.
więcej

Botazit BM 92 Schnell

cena: 348.00 zł
Botazit BM 92 Schnell służy do izolacji i ochrony budynków oraz fragmentów budowli w części podziemnej przed wilgocią, wodą nie będącą pod ciśnieniem oraz wodą pod ciśnieniem w płaszczyźnie zarwno poziomej, jak i pionowej. Materiał ten nadaje się do izolacji podposadzkowej w piwnicach, na tarasach i balkonach oraz do klejenia płyt izolacyjnych i drenażowych.
Botazit BM 92 Schnell jest wzbogacona włóknami, szybkoschnąca, odporna na deszcz, można nanosić urządzeniem natryskowym, elastyczna, mostkuje rysy.
 
 
więcej

BOTAZIT D 12

cena: 99.99 zł
Bezrozpuszczalnikowy środek do gruntowania pod wszystkie grubowarstwowe izolacje bitumiczne, nanoszony metodą natryskową. Wzmacnia również lekko wilgotne podłoża z muru i innych mineralnie wiążących materiałów budowlanych. Botazit D 12 stosuje się jako powłokę gruntującą pod kolejne grubowarstwowe masy bitumiczne jak Botazit BE 9, BM 1, BM 92.
więcej

BOTAZIT BE 901 koncentrat

cena od: 62.00 zł
Bezrozpuszczalnikowa rozcięczalna woda bitumiczna powłoka gruntująca pod kolejne bitumiczne izolacje grubowarstwowe i cieńkowarstwowe. Odpowiednia także jako podłoże pod rozpuszczalnikowe warstwy bitumiczne, bitumiczne masy szpachlowe, bitumiczną izolację samoprzylepną na zimno oraz papy termozgrzewalne.
więcej

BOTAZIT BE 91

cena od: 119.00 zł
Jednoskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa i bardzo elastyczna powłoka grubowarstwowa z wypełnieniem polistyrenowym. Odpowiednia jako izolacja zgodnie z DIN 18195.
więcej

BOTAZIT BM 1

cena: 295.00 zł
Dwuskładnikowa, bezrozpuszczalnikowa i elastyczna bitumiczna izolacja grubowarstwowa z wypełnieniem polistyrenowym, do izolacji zgodnie DIN 18195. Produkt daje pewność zachowania grubości warstw oraz gwarantuje łatwą obróbkę.
więcej

BOTAZIT BE 89

cena od: 459.00 zł
Emulsja bitumiczna jednoskładnikowa, bardzo elastyczna, bezrozpuszczalnikowa, do izolacji zgodnie z DIN 18195. Produkt nadaje się do renowacji starych pokryć dachowych oraz do izolacji tarasów i balkonów.
więcej

BOTAZIT BE 90

cena od: 115.00 zł
Bitumiczna powłoka uszczelniająca do malowania ochronnego przeciw wilgoci i wodzie infiltracyjnej części budowli z betonu wodonieprzepuszczalnego. Szczególnie nadaje się do sporządzania zapraw bitumicznych.
więcej

BOTAZIT B 95 L

cena: 399.00 zł
Bitumiczny lakier do silosów o dużej odporności na stałe obciążenia wodą, rozcięczone kwasy, ługi, neutralne sole, suche nagrzewanie do ok. +100 st. C oraz wilgotne nagrzewanie do ok. +80st.C. Produkt nadaje się szczególnie do stosowania jako warstwa ochronna do silosów z kiszonkami i ziemniakami, do zbiorników z fekaliami oraz szamb.
więcej

Płyta służy do ochrony izolacji budowli przed uszkodzeniami, zgodnie z DIN 18195. Stosowana jako płyta drenażowa.
 
  • chroni izolację przed uszkodzeniami mechanicznymi, termicznymi i dynamicznymi;
  • posiada właściwości drenujące. 
więcej

BOTAZIT B 180 Taśma do spoin

cena: 1680.00 zł

Do uszczelniania spoin roboczych i szczelin dylatacyjnych w budowlach.

  • do stosowania z bitumicznymi izolacjami grubowarstwowymi: BOTAZIT BM 92, BOTAZIT BM 92 winter, BOTAZIT BE 91, BOTAZIT BM 1;
  • łączenie poprzez zgrzewanie lub żywicą epoksydową BOTON E 120. 
więcej

BOTAZIT B 300 Taśma do spoin

cena: 2635.00 zł

Do uszczelniania spoin roboczych i szczelin dylatacyjnych w budowlach.

  • do stosowania z bitumicznymi izolacjami grubowarstwowymi: BOTAZIT BM 92, BOTAZIT BM 92 winter, BOTAZIT BE 91, BOTAZIT BM 1;
  • łączenie poprzez zgrzewanie lub żywicą epoksydową BOTON E 120.
więcej

Polecani producenci