Klimatyzacja, rury chłodnicze

Lekka i zwarta budowa, Łatwy do umycia panel przedni, Filtr oczyszczający powietrze i usuwający nieprzyjemne zapachy, Energooszczędność, Tryb pełnej mocy (Powerful) pozwala na szybkie ochłodzenie lub ogrzanie pomieszczenia, Automatyczna kierownica nawiewu powietrza zapewnia równomierny nawiew i rozkład temperatury.

Klimatyzator ścienny SIESTA

od 2195.00 zł
20 DAIKIN
od 2195.00 zł

Jednostki naścienne SIESTA to nowoczesny, ekonomiczny i wydajny sposób zapewnienia idealnego klimatu w salonie, kuchni i sypialni, w dzień i w nocy, przez cały rok. Ciche, niezawodne i proste w obsłudze klimatyzatory SIESTA umożliwią komfortowy wypoczynek oraz pomogą stworzyć miłą atmosferę w Twoim domu.

Osuszacz AQUA AIR DR

od 3859.00 zł
20.11 Aqua Air
od 3859.00 zł

Osuszacze powietrza AQUA-AIR są urządzeniami samodzielnymi, które nie wymagają żadnej instalacji, z wyjątkiem podłączenia do sieci. Osuszacze powietrza AQUA-AIR posiadają obieg zamknięty zawierający przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy.

Rura chłodnicza Cu

od 425.00 zł
20.14 MKM
od 425.00 zł

Rury chłodnicze zgodne z DIN EN 12735 T1 i T2. Zastosowanie w układach chłodzenia oraz klimatyzacjach. Produkowane są z miedzi, bez szwów o strukturze okrągłej.

1 do 3 z 3 produktów

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa