Kotły centralnego ogrzewania

Przy identyfikacji specyfiki polskiego rynku pomagali nam fachowcy z branży instalacyjnej, którzy wspólnie z nami oraz instytutami badań rynkowych, prowadzili rozległe i szczegółowe badania polskiego rynku urządzeń grzewczych. Równolegle z tymi działaniami, konstruktorzy urządzeń pracowali nad dostosowaniem istniejących produktów do wymagań polskich klientów oraz odpowiednich norm. Owocem tych wieloletnich starań jest obecna oferta urządzeń grzewczych.

Kocioł kondensacyjny NIAGARA ADVANCE, zbiornik 40L.

7799.00 zł
1.100.1000 Chaffoteaux
7799.00 zł

Kondensacyjny kocioł gazowy z zasobnikiem 40L.
Niagara advance to kocioł kondensacyjny o szerokości 60cm., który mieści w sobie zasobnik CWU o pojemności 40 litrów. Dzięki wymiennikowi ciepła Spin Tech Chaffoteaux, wysokiej wydajności w ogrzewaniu i stałej dostępności gorącej wody. Niagara Advance zapewnia największy komfort użytkowników zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

INOA GREEN EU - Wiszący kocioł kondensacyjny

3249.00 zł
1.100.999 Chaffoteaux
3249.00 zł

Nowy kocioł kondensacyjny z kompaktowym wymiennikiem wykonanym ze stopu aluminium, spełniający wszystkie wymogi konieczne do osiągnięcia wymaganych norm w zakresie oszczędzania energii. Przeznaczony tylko do gazu GZ50.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

PIGMA ANVANCE - Kondensacyjny kocioł gazowy

4790.00 zł
1.100.998 Chaffoteaux
4790.00 zł

Pigma Advance to wydajny kondensacyjny kocioł gazowy. Wyposażony w innowacyjny wymiennik SpinTech oraz z możliwością współpracy z aplikacją Chaffolink, jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających klientów.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

MIRA ADVANCE LINK Kocioł kondensacyjny gazowy

5490.00 zł za szt.
1.100.997 Chaffoteaux
5490.00 zł za szt.

Mira Advance Link to innowacyjny kocioł kondensacyjny z najnowszym wymiennikiem ciepła SpinTech, który wyróżnia się w swojej kategorii elektroniczną kontrolą spalania, zdalnym sterowaniem z poziomu aplikacji Chaffolink oraz sterownika Expert Control z czujnikiem zewnętrznym dostarczanymi w standardzie.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie
1 do 4 z 4 produktów

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa