Materiały do wykończenia elewacji
1
Pokaż tylko:

Podkład tynkarski

cena od: 73.00 zł
Służy do gruntowania podłoża przed nakładaniem tynków akrylowych, silikatowych i silikonowych wewnątrz i na zewnątrz budynku. Stosuje się do gruntowania warstwy zbrojonej w systemach dociepleń oraz na równych, odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych (takich jak: powierzchnie betonowe, tynki cementowe, cementowo-wapienne i gipsowe oraz płyty gipsowo-kartonowe i paździerzowe). Dostępny jest w kolorze białym oraz w kolorach zbieżnych z kolorystyką tynków akrylowych, dzięki czemu jego użycie zapobiega przebijaniu szarego podłoża (szczególnie przy wykonywaniu wypraw tynkarskich o wzorze kornika).
więcej

PLATINUM jest klejem do mocowania do podłoża płyt styropianowych przy ocieplaniu ścian w technologii bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych (BSO).
PLATINUM UNIWERSALNY służy do przyklejania płyt styropianowych i wykonywania na styropianie warstwy zbrojonej siatką /z włókna szklanego/, przy ocieplaniu ścian w technologii bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych (BSO). Stosowany do wyrównywania /nierówności do 5 mm/ i wygładzania podłoży mineralnych przed nałożeniem powłok malarskich i tynków cienkowarstwowych.
więcej

FAST SPECJAL W stosowany jest do przyklejania lameli i płyt z wełny mineralnej na podłożach mineralnych oraz do wykonywania warstwy zbrojonej przy ocieplaniu budynków systemem ETICS FAST W. Jest cementowo-polimerową zaprawą, wodo i mrozoodporną charakteryzującą się zwiększoną paroprzepuszczalnością i wytrzymałością na obciążenia mechaniczne. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i przyczepnością do praktycznie każdego rodzaju podłoża budowlanego. Jest zbrojona włóknami.
więcej

Tynki elewacyjne

cena od: 249.00 zł
Proponujemy Państwu szeroką gamę tynków elewacyjnych. Zapewniamy zarówno szeroki wybór kolorów, jak i możliwość wyboru tynku pod konkretny system ociepleń. Pod system ociepleń oparty na styropianie proponujemy tynki akrylowe, natomiast przy systemie z wełny mineralnej tynki silikatowe lub silikonowe.
więcej

Poliuretanowy klej do styropianu Platinum SP-KPS jest częścią systemu ociepleń Termo Organika® Platinum. Służy do przyklejania styropianu (EPS) do podłoży mineralnych, np.: prefabrykatów żelbetowych, betonu, elementów ceramicznych, keramzytobetonowych, gazobetonowych, kamieni naturalnych, tynków cementowych, wapiennych i cementowo-wapiennych itp. powierzchni oraz do drewna, metali, membran bitumicznych. Może być stosowany w systemach ociepleń zarówno w budynkach nowych jak i poddawanych renowacji.
więcej

Pianka montażowa Platinum

cena: 15.60 zł
Pianka montażowa Platinum służy m.in. do wypełnienia szpar wokół ram okiennych i drzwiowych. izolowania przelotów rur w murach i ścianach, izolowania wodociągów i zbiorników wodnych, wypełniania szpar wokół podłóg i listew przypodłogowych, wypełniania szczelin, małych otworów w ścianach oraz innych zagłębień.
więcej

Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania płyt styropianowych EPS w systemach ociepleń.
więcej

Gotowy do użycia, bezrozpuszczalnikowy klej w postaci pasty do przyklejania płyt styropianowych na podłożach drewnianych i drewnopochodnych. Nie stosować do wykonywania warstwy zbrojącej!
więcej

Dwukomponentowa, bezrozpuszczalnikowa, wzmocniona włóknami, masa bitumiczna do stosowania jako klej bitumiczny do mocowania płyt styropianowych (EPS i XPS) w strefie fundamentów oraz do wykonywania bezspoinowych uszczelnień przeciwwilgociowych podziemnych części budynków.
więcej

Gotowa do użycia, zbrojona włóknami aramidowymi, elastyczna masa w postaci pasty do szpachlowania płyt styropianowych i wykonywania warstwy zbrojącej (zatapiania siatki) w systemach ociepleń Baumit. Zapewnia wysoką odporność mechaniczną.
więcej

Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania, wyrównywania i szpachlowania płyt z wełny mineralnej i styropianu. Produkt dla profesjonalistów.
więcej

Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania i szpachlowania płyt styropianowych.
więcej

1

Polecani producenci