Materiały do wykończenia elewacji

Dobór materiałów do wykończenia elewacji budynku uzależniony jest od rodzaju termoizolacji, jaką zastosowaliśmy. Jeśli jest to styropian, należy dobrać odpowiednie kleje, grunty oraz tynk. Inne produkty, natomiast, musimy dobrać do wełny mineralnej.

Zaprawy klejowe do sytemu dociepleń na styropianie

od 16.90 zł za szt.
11.4.14 Termoorganika
od 16.90 zł za szt.

PLATINUM jest klejem do mocowania do podłoża płyt styropianowych przy ocieplaniu ścian w technologii bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych (BSO).
PLATINUM UNIWERSALNY służy do przyklejania płyt styropianowych i wykonywania na styropianie warstwy zbrojonej siatką /z włókna szklanego/, przy ocieplaniu ścian w technologii bezspoinowego ocieplania ścian zewnętrznych (BSO). Stosowany do wyrównywania /nierówności do 5 mm/ i wygładzania podłoży mineralnych przed nałożeniem powłok malarskich i tynków cienkowarstwowych.

Zaprawy klejowe do systemu dociepleń na wełnie mineralnej

od 19.99 zł
11.4.15
od 19.99 zł

FAST SPECJAL W stosowany jest do przyklejania lameli i płyt z wełny mineralnej na podłożach mineralnych oraz do wykonywania warstwy zbrojonej przy ocieplaniu budynków systemem ETICS FAST W. Jest cementowo-polimerową zaprawą, wodo i mrozoodporną charakteryzującą się zwiększoną paroprzepuszczalnością i wytrzymałością na obciążenia mechaniczne. Charakteryzuje się wysoką elastycznością i przyczepnością do praktycznie każdego rodzaju podłoża budowlanego. Jest zbrojona włóknami.

Klej poliuretanowy do styropianu PLATINUM SP-KPS

26.99 zł za szt.
11.4.17 Termoorganika
26.99 zł za szt.

Poliuretanowy klej do styropianu Platinum SP-KPS jest częścią systemu ociepleń Termo Organika® Platinum. Służy do przyklejania styropianu (EPS) do podłoży mineralnych, np.: prefabrykatów żelbetowych, betonu, elementów ceramicznych, keramzytobetonowych, gazobetonowych, kamieni naturalnych, tynków cementowych, wapiennych i cementowo-wapiennych itp. powierzchni oraz do drewna, metali, membran bitumicznych. Może być stosowany w systemach ociepleń zarówno w budynkach nowych jak i poddawanych renowacji.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

NIVO FIX Zaprawa klejowa do styropianu

840.00 zł za tona
11.4.19 Baumit
840.00 zł za tona

Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania płyt styropianowych EPS w systemach ociepleń.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Klej do styropianu DispersionsKleber

437.00 zł za op.
11.4.20 Baumit
437.00 zł za op.

Gotowy do użycia, bezrozpuszczalnikowy klej w postaci pasty do przyklejania płyt styropianowych na podłożach drewnianych i drewnopochodnych. Nie stosować do wykonywania warstwy zbrojącej!

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Klej do styropianu BituFix 2K

438.00 zł za komplet
11.4.21 Baumit
438.00 zł za komplet

Dwukomponentowa, bezrozpuszczalnikowa, wzmocniona włóknami, masa bitumiczna do stosowania jako klej bitumiczny do mocowania płyt styropianowych (EPS i XPS) w strefie fundamentów oraz do wykonywania bezspoinowych uszczelnień przeciwwilgociowych podziemnych części budynków.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Klej do zatapiania siatki SilverFlex

245.50 zł za op.
11.4.22 Baumit
245.50 zł za op.

Gotowa do użycia, zbrojona włóknami aramidowymi, elastyczna masa w postaci pasty do szpachlowania płyt styropianowych i wykonywania warstwy zbrojącej (zatapiania siatki) w systemach ociepleń Baumit. Zapewnia wysoką odporność mechaniczną.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Zaprawa klejowo - szpachlowa ProContact

999.00 zł za tona
11.4.23 Baumit
999.00 zł za tona

Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania, wyrównywania i szpachlowania płyt z wełny mineralnej i styropianu. Produkt dla profesjonalistów.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Zaprawa klejowo - szpachlowa DuoContact

999.00 zł za tona
11.4.24 Baumit
999.00 zł za tona

Sucha mieszanka na bazie cementu do przyklejania i szpachlowania płyt styropianowych.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie
1 do 9 z 9 produktów

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa