Artykuły promocyjne
Materiały dekarskie, systemy zamocowań

Produkty do prac dekarskich

Produkty do prac dekarskich Tytan przeznaczone są do uszczelniania, renowacji, naprawy i zabezpieczania złączy, pęknięć i szczelin we wszystkich rodzajach pokryć dachowych. Dostępne kolory gwarantują estetyczne wykończenie prac na dachach z bitumu, dachówki czy blachy ocynkowanej.

przejdź do kategorii

Membrany dachowe

Od dłuższego już czasu możemy zaobserwować w budownictwie mieszkaniowym tendencję do zagospodarowywania poddaszy na pomieszczenia mieszkalne. Takie postępowanie pociągnęło za sobą konieczność wprowadzenia pewnychzmian w technice budowy dachów. To one przejęły funkcję izolacyjną i wentylacyjną poddaszy. Wymusiło to konieczność ocieplenia dachu, a także zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza w warstwie izolacyjnej w celu zapobieżenia zawilgoceniu materiału termoizolacyjnego i konstrukcji dachu. Osiągnięto to dzięki wysokoparoprzepuszczalnym, trójwarstwowym membranom dachowym

przejdź do kategorii

Systemy zamocowań ogólnych

Niniejsza kategoria jest prezentacją produktów do mocowania różnych elementów do ścian, oraz wzmocnienia ścian.

przejdź do kategorii

Pokrycia dachowe

Kiedy dziecko maluje dach, wybiera najczęściej czerwony kolor kredki i rysuje dach dwuspadowy, dach uwypuklający faliste linie dachówki. Podobnie dla większości dorosłych dach musi być koniecznie pochyły i pokryty czerwona dachówką. Ma to swoje uzasadnienie. Już około 4000 lat buduje się w Środkowej i Północnej Europie domy z pochyłymi dachami. Mimo zaangażowania architektów plaski dach to przeszłość. Dach pokryty dachówką gwarantuje zdrowe i naturalne budownictwo. Izolacyjna warstwa powietrza zapewnia doskonale warunki ekologiczne pod wentylacyjnym dachem i jest niedoścignionym dobrodziejstwem dla mieszkańców domu. Niezaprzeczalnymi zaletami tego dach są : doskonale odprowadzenie wody opadowej, długi okres użyteczności, nieskomplikowana konserwacja.

przejdź do kategorii

Systemy kominowe

Oferujemy Państwu:

- wysokiej jakości systemy kominowe
- bardzo dobre warunki handlowe
- ekspresowe terminy realizacji zamówień (do 48 h na kompletne systemy KONEKT oraz KONEKT PS)
- dowóz zamówień na dowolnie wskazany adres (również na budowę,cena zawiera rozładunek)
- 30 lat gwarancji na nasze systemy
- doradztwo techniczne

przejdź do kategorii
Polecani producenci