Systemy zamocowań ogólnych
1 2
Pokaż tylko:

Tuleja tworzywowa do montażu warstw izolacyjnych na dachach płaskich. W połączeniu z odpowiednim wkrętem dobranym adekwatnie do podłoża umożliwia zakotwienie warstw termoizolacji oraz hydroizolacji w podłożu poszycia dachu płaskiego.
więcej

Listwa cokołowa z siatką

cena od: 22.00 zł
Produkt ma zastosowanie przy ocieplaniu budynków styropianem lub wełną mineralną. Zadaniem listwy cokołowej jest wypoziomowanie warstwy początkowej oraz zapobieganie przedostawania się gryzoniów do termoizolacji. Siatka ma zadanie wzmocnić warstwe zbrojącą elewacji.
więcej

KI-10NS Łącznik wkręcany z długą strefa rozporu. Mocowanie styropianu i wełny mineralnej.

więcej

Kotwa chemiczna R-KER

cena od: 49.98 zł
R-KER, R-KER-W to wysokiej wytrzymałości kotwa chemiczna przeznaczona do zamocowań w betonie niespękanym (strefa ściskana), które wymagają najwyższych nośności. Dzięki minimalnym naprężeniom montażowym, które powstają w podłożu, kotwę można stosować w bardzo małych odstępach od siebie oraz od krawędzi betonu. Specjalne właściwości kotwy R-KER-W zapewniają możliwość montażu w temperaturze do -20°C.
więcej

Kotwa chemiczna R-KEM+

cena: 49.99 zł
R-KEM+ kotwa poliestrowa bez styrenu przeznaczona do zamocowań w materiałach lekkich i ceramicznych takich jak: beton komórkowy, cegła pełna. Dzięki zastosowaniu specjalnej tulejki siatkowej istnieje możliwość montażu w materiałach z otworami: porotherm, pustaki. Dzięki minimalnym naprężeniom montażowym, które powstają w podłożu, kotwę można stosować w bardzo małych odstępach od siebie oraz od krawędzi podłoża.
więcej

Siatka elewacyjna

cena: 2.20 zł
Siatka elewacyjna zbrojąca jest jednym z wielu elementów kompletnego systemu dociepleń budynków zarówno na styropianie jak i na wełnie.
więcej

Kotwa chemiczna R-KEX

cena: 74.00 zł
R-KEX to wysokiej wytrzymałości kotwa chemiczna przeznaczona do zamocowań w betonie niespękanym (strefa ściskana), które wymagają najwyższych nośności. Dzięki minimalnym naprężeniom montażowym, które powstają w podłożu, kotwę można stosować w bardzo małych odstępach od siebie oraz od krawędzi betonu. Specjalne właściwości kotwy R-KEX zapewniają możliwość montażu kotew w otworach wypełnionych wodą.
więcej

Kotwa chemiczna R-CFS+RV-200

cena od: 166.00 zł
RV-200, RV-200-W to wysokiej wytrzymałości kotwa chemiczna przeznaczona do zamocowań w betonie niespękanym (strefa ściskana), które wymagają najwyższych nośności. Dzięki minimalnym naprężeniom montażowym, które powstają w podłożu, kotwę można stosować w bardzo małych odstępach od siebie oraz od krawędzi betonu. Specjalne właściwości kotwy RV-200-W zapewniają możliwość montażu w temperaturze do -20°C.
więcej

Dozowniki do kotew chemicznych

cena od: 183.00 zł

Dozowniki pneumatyczny do kotew chemicznych:

R-GUN-400-PNEU

R-GUN-380-PNEU

R-CFS+GUN-PNEU

więcej

Wycior do kotwy chemicznej

Numer katalogowy: R-BRUSH

Dane techniczne:
  • Średnica robocza dla:
        - M8 - M10: 8 - 10 mm
        - M12 - M14: 12 - 14 mm
        - M16: 16 - 28 mm
  • Zawartość opakowania: 1 szt.
więcej

Alkalioodporna siatka z włókna szklanego. Do zbrojenia warstwy szpachlowej w systemach ociepleń. Wielkość oczek: ok. 4 x 4,5 mm

Więcej informacji:
Rolka 50 m² - 50 mb o szer. 1 m
więcej

Alkalioodporna siatka z włókna szklanego do wykonywania boni. Wielkość oczek: 2 x 3 mm.

Więcej informacji:
Opakowanie 50 m² (4 rolki × 12,5 m²); 1 rolka: szer. 0,25 m × dł. 50 m.
więcej

Polecani producenci