Tu jesteś: NIEWIADOMSKI Narzędzia
Artykuły promocyjne
Narzędzia

Piły do drewna i tworzyw drewnopochodnych

  • do cięcia wzdłużnego drewna miękkiego m.in. w popularnych pilarkach stołowych
  • do cięcia poprzecznego drewna miękkiego i twardego (m.in. drewna opałowego)

przejdź do kategorii

Piły do cięcia aluminium i tworzyw sztucznych

Piły przeznaczone do cięcia kształtowników ze stopów AL. o grubości ścianki nie przekraczającej 3mm oraz do cięcia profili PCV

przejdź do kategorii

Gientarki do strzemion

Oferujemu Państwu wybór gientarek do prętów zbrojeniowych. Dostępne w wersji jednofazowej lub dwufazowej. Wyposażone w mechanizm rewersyjny, pozwalający na obrót stołu w obydwu kierunkach, w pełnym zakresie.

przejdź do kategorii

Nożyco - giętarki do prętów zbrojeniowych

Oferujemu Państwu szeroką gamę elektrycznych gientarek z nożycami do prętów zbrojeniowych.

przejdź do kategorii

Giętarki elektryczne

Oferujemu Państwu szeroką gamę giętarek elektrycznych firmy ATLAS.

Wyjątkowo masywna, wydajna i łatwa w obsłudze. Giętarka przeznaczona do gięcia prętów zbrojeniowych o średnich i dużych średnicach. Silnik chłodzony powietrzem. Zbudowana z dwóch niezależnych bloków, co pozwala na szybką, łatwą wymianę oraz konserwację części.


przejdź do kategorii

Wiertnice

W tej kategorii oferujemy Państwu wiertnice do betonu.

przejdź do kategorii

Koronka diamentowa do wiertnic

Oferujemu Państwu szeroką gamę koronek diamentowych do wiertnic Baier.

przejdź do kategorii

Narzędzia pneumatyczne

Oferujemu Państwu szeroką gamę profesjonalnych narzędzi pneumatycznych. Oferta skierowana jest przede wszystkim do wykonawców, którzy używają tych narzędzi każdego dnia, gdzie wymagana jest niezawodność i bezpieczeństwo pracy. Tworząc ofertę handlową kierowaliśmy się powyższymi przesłankami, w związku z czym oferujemy narzędzia najwyższej jakości.

przejdź do kategorii

Narzędzia dla instalatorów

Oferujemu Państwu szeroką gamę profesjonalnych narzędzi dla instalatorów. Oferta skierowana jest przede wszystkim do wykonawców, którzy używają tych narzędzi każdego dnia, gdzie wymagana jest niezawodność i bezpieczeństwo pracy. Tworząc ofertę handlową kierowaliśmy się powyższymi przesłankami, w związku z czym oferujemy narzędzia najwyższej jakości.

przejdź do kategorii

Zamocowania wstrzeliwane

Osadzaki prochowe i gazowe, amunicja, gwoździe do wstrzeliwania, sztyfciarki i zszywacze, sztyfty i zszyfki, gwoździarki, wiązarki i druty.

przejdź do kategorii

Nożyce elektryczne do prętów zbrojeniowych

Elektryczne nożyce przeznaczone do cięcia prętów zbrojeniowych od małych do średnich przekrojach. Można je stosować w zakładach wykonujących zbrojenia jak i na placach budowy. Konstrukcja główna wykonana z jednego odlewu żeliwnego. Jeden monolityczny blok zapewnia wysoki stopień niezawodności i trwałości mechanizmów wewnętrznych oraz wydajność cięcia.

przejdź do kategorii
Polecani producenci