Podgrzewacze wody
Pokaż tylko:

Podgrzewacz pojemnościowy typu S

cena od: 2550.00 zł
Gazowe podgrzewacze pojemnościowe ciepłej wody są to urządzenia z podgrzewaniem bezpośrednim (własny palnik), przystosowane do zasilania wszystkimi rodzajami gazu, z zasobnikiem ciśnieniowym dla zasilania kilku punktów czerpalnych. Urządzenia te utrzymują stały zapas wody o temperaturze od 40 do 75o C.
więcej

Gazowe podgrzewacze przepływowe wody służą do podgrzewania bieżącej, wodociągowej wody użytkowej. Urządzenia te przygotowują ciepłą wodę w systemie przepływowym. Są to urządzenia wiszące. Junkers oferuje szeroki asortyment przepływowych podgrzewaczy wody, w zależności od wielkości mocy, rodzaju zapłonu i rodzaju gazu.
więcej

Gazowe podgrzewacze przepływowe wody z zamkniętą komorą spalania obejmują dwa typy urządzeń: CELSIUS i CELSIUS PLUS. Urządzenia te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort i bezpieczeństwo.
więcej

AtmoMAG mini 11-0 XI H (zapłon elektroniczny, bateryjny) moc: 19,2 kW, paliwo: GZ50, wydatek c.w.u.: maks.do 11 l/min
więcej

Podgrzewacz wody AtmoMAG mini XI

cena od: 1295.00 zł
Gazowy przepływowy podgrzewacz wody. Wersja elektroniczna zasilana bateryjnie Do zaopatrzenia w wodę domowych instalacji c.w.u., przy założeniu poboru ciepłej wody w jednym punkcie (lub maks. 2 punktach) jednocześnie (ograniczony wydatek c.w.u.). Powszechnie stosowany w mieszkaniach. Wersja o zmniejszonych wymiarach (mini) .
więcej

Podgrzewacz wody AtmoMAG XZ

cena: 1125.00 zł
Gazowy przepływowy podgrzewacz wody. Wersja z palnikiem dyżurnym
Do zaopatrzenia w wodę domowych instalacji c.w.u., przy założeniu poboru ciepłej wody w jednym punkcie (lub maks. 2 punktach) jednocześnie (ograniczony wydatek c.w.u.).
Powszechnie stosowany w mieszkaniach.Paliwo: GZ 50.
więcej

Podgrzewacz wody TurboMAG

cena od: 2499.00 zł
Gazowy przepływowy podgrzewacz wody. Wersja Turbo, elektroniczna zas. 230V.
do zaopatrzenia w wodę domowych instalacji c.w.u., przy założeniu poboru ciepłej wody w jednym punkcie jednocześnie (ograniczony wydatek c.w.u.).
Wyrzut spalin przez przewody powietrzno-spalinowe.
więcej

Elektryczny ogrzewacz wody NEPTUN

cena od: 540.00 zł
Pojemnościowy elektryczny ogrzewacz marki Galmet. Ogrzewacz ten jest niezastąpiony w miejscach, gdzie często pobierana jest woda.
więcej

Podgrzewacz wody użytkowej Opalia jest nowoczesnym, wydajnym urządzeniem, zapewniającym komfort ciepłej wody, a zarazem - ekonomiczną pracę. Stuletnia tradycja firmy w produkcji podgrzewaczy oraz dbałość o jakość wyrobu, potwierdzona certyfikatem ISO 9001, zaowocowała produktem na miarę XXI wieku.
Opalia C 11E dysponuje mocą do 19,2 kW i pozwala na uzyskanie do 11 litrów ciepłej wody na minutę.
więcej

Ogrzewacz wody Dafi IPX5 - 4,5 kW to model przeznaczony do montowania nad umywalką, wraz z dołączoną w zestawie wylewką z tworzywa sztucznego w kolorze białym.
więcej

Polecani producenci