Artykuły promocyjne
Pompy

Pomporozdrabniacze wc

Zdarza się, że instalacja urządzenia sanitarnego w żądanym miejscu jest utrudniona lub nawet niemożliwa. Główna kanalizacja ściekowa znajduje się za daleko lub instalacja jest położona poniżej poziomu odpływu. Jedynie SFA daje możliwość rozwiązania tych problemów.

przejdź do kategorii

Hydrofory

Hydrofor – urządzenie, które zapewnia stałe ciśnienie wody w sieci wodociągowej. Zbudowane jest z jednej lub większej liczby pomp, zbiornika ciśnieniowego i presostatu. Całość uzupełniają zawory odcinające, zwrotne i zawór bezpieczeństwa.

Przedstawiamy Państwu wybór hydroforów różnych firm.

przejdź do kategorii

Pompy głębinowe

Pompy głębinowe przeznaczone są do czerpania czystej, zimnej wody z wierconych ujęć głębinowych, kręgowych oraz zbiorników wolno stojących. Stosowane są w studniach gdzie lustro wody znajduje się poniżej 8m i zastosowanie pompy powierzchniowej jest wykluczone. Przedstawiamy Państwu dosyć głęboki wybór pomp głębinowych.

 

przejdź do kategorii

Pompy obiegowe i cyrkulacyjne.

W nowoczesnych instalacjach hydraulicznych zastosowanie znajdują nie tylko pompy obiegowe systemu centralnego ogrzewania, ale także pompy cyrkulacji ciepłej wody użytkowej. Powinien o tym pamiętać każdy projektant. Przedstawiamy Państwu szeroki wybór zarówno pomp obiegowych, jak i cyrkulacyjnych.

przejdź do kategorii
Pokaż tylko:

Pompy ogrodowe JP

cena od: 875.00 zł
Nadaje się do pompowanie cieczy w gospodarstwie domowym, ogrodach, rolnictwie, ogrodnictwie i w drobnym przemyśle. Niezawodna dostawa wody dzięki możliwości samozasysania. Wysoka trwałość dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej na wszystkie silnie obciążone elementy, jak korpus, wirnik, króciec przyłączeniowy. Optymalna szczelność dzięki króćcowi przyłączeniowemu z uszczelką płaską. Odporna na korozję i stabilna dzięki stopie pompy ze stali szlachetnej.
więcej

Spalinowa pompa z silnikiem 4-suwowym MAKITA nr katalogowy  EW 10-60Hx

Przeznaczona do przepompowywania i rozpylania wody. Silnik 4-suwowy MAKITA zapewnia wysokie osiągi przy małej wadze i rozmiarach. Niskia emisja spalin.

więcej

Pompy TPE Seria 2000 ze zintegrowanym układem regulacji obrotów, umożliwiają automatyczne dostosowanie osiągów pompy do aktualnych warunków panujących w instalacji. Zapewnia to zużycie energii na minimalnym poziomie.

więcej

Typoszereg DMH charakteryzuje się szczególnie solidną i mocną konstrukcją, stosowane są tam, gdzie wymagany jest szeroki zakres dozowania i osiąganie wysokiego ciśnienia. Pompy cechuje tolerancja dozowania w zakresie +/- 1 procenta wydajności nominalnej, co czyni typoszereg DMH preferowanym wyborem do realizacji kompleksowych zadań i automatyzacji procesów technologicznych.
więcej

Pompa ogrodowa JP BASIC 10

cena: 1699.00 zł
Pompa ogrodowa JP BASIC10 z silnikiem elektrycznym

Zalety i korzyści
- samozasysanie
- stabilna praca nawet w przypadku pojawienia się powietrza w cieczy.
więcej

Digital Dosing™
Digital Dosing™ to najnowocześniejsza technologia. To opatentowane rozwiązanie firmy Grundfos ustaliło nowe standardy łącznie z nowymi zasadami i metodami dozowania.


więcej

Polecani producenci