Pompy do odprowadzainia ścieków
Pokaż tylko:

Pompa zatapialna z żeliwa do wody drenażowej, brudnej i ścieków.

Pompy przeznaczone do:

  •  Drenażu
  •  Odcieków
  •  Ścieków i wody brudnej
  •  Wody procesowej
  •  Ścieków domowych


więcej

Pompa zatapialna do wody brudnej/odwodnieniowa. Nr katalogowy: 011H1600
więcej

Pompy zatapialne SEG

cena od: 5639.00 zł

Pompy zatapialne SEG firmy Grundfos zostały specjalnie zaprojektowane do pracy w systemach pod wysokim ciśnieniem do tłoczenia ścieków przemysłowych i komunalnych. Pompy powinny być zainstalowane w pionie z poziomym wylotem odpływowym. Zwarta konstrukcja sprawia, że pompy te doskonale nadają się do zastosowań tymczasowych – jako wolnostojące, przenośne pompy. Specjalnie zaprojektowany uchwyt ułatwia podnoszenie i transport pomp, niezależnie od zastosowania.
PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW
więcej

Nr katalogowy 92 28 09 65
To wielozadaniowe pompy zatapialne do drenażu. Wyposażone są w kosz wlotowy, który zapobiega przedostaniu się zbyt dużych ciał stałych. Kosz wlotowy może być zdjęty w chwili, gdy studzienka jest już prawie opróżniona. Dzięki zdolności do pracy z niskim poziomem napływu, studzienka może być opróżniona do poziomu 3 mm.
więcej

Agregat pompujący Pumplift AS

cena: 4798.00 zł
Agregat pompujący przeznaczony do montażu w podłodze, zintegrowany z kratką ściekową. Doskonałe rozwiązanie problemu odprowadzania ścieków z pomieszczeń położonych na najniższym poziomie budynku z którego trudno byłoby zapewnić grawitacyjny odpływ ścieków. W zależności od zastosowanej pompy, przeznaczony do bardziej lub mniej intensywnego odprowadzania ścieków z umywalki, wanny, natrysku, pralki, zmywarki i zlewu. Ze względu na kratkę ściekową szczególnie polecane do zastosowania w pomieszczeniach fitness, domowej kotłowni lub garażu.
więcej

Pompa DRAINEX do wody brudnej

cena od: 1280.00 zł

Kompaktowa, zanurzeniowa pompa z wirnikiem typu Vortex do brudnej wody zawierającej zanieczyszczenia stałe. Szeroki wybór modeli Drainex spełnia wszelkie wymagania odnośnie drenażu i gospodarki wodą zawierającą zanieczyszczenia, szlam lub ściekami bytowe w instalacjach domowych, rolniczych oraz przemysłowych. Pompy Drainex drenują wodę, znajdując zastosowanie w komorach fermentacyjnych, w przepompowniach ściekow, w instalacjach kanalizacyjnych, przy odwodnieniach terenów oraz w małych instalacjach uzdatniania wody.

więcej

Draincor - Pompa do ścieków

cena od: 3399.00 zł
Monoblokowa, zatapialna pompa z nożem tnącym, do gnojowicy i ścieków bytowych z zanieczyszczeniami włóknistymi. Do montażu w zbiornikach przepompowni ścieków i do instalacji kanalizacyjnych.
więcej

Pompa do ścieków Grundfos SEV 65.65.22.2.50.D nr kat 96047697
wraz ze skrzynią sterującą,włącznikami oraz wyłącznikami pływakowymi
Hmax = 17,8m 

 

więcej

Unilift KP 250 A 1 Pompa zatapialna do odwadniania
Pionowa, jednostopniowa pompa zatapialna ze stali nierdzewnej z pionowym króćcem tłocznym, z silnikiem 1-fazowym z klasą izolacji F i wbudowanym zabezpieczeniem
termicznym.
więcej

Polecani producenci