Pompy głębinowe
Pokaż tylko:

Pompy głębinowe SQ

cena od: 2129.00 zł
Zastosowanie pomp głębinowych SQ: Domowe instalacje zaopatrzenia w wodę, podawanie wody gruntowej do wodociągu, nawadnianie w ogrodnictwie i rolnictwie, obniżanie poziomu wód gruntowych i zastosowania w przemyśle. Pompa z wbudowanym zaworem zwrotnym. Zasilanie 230V/50Hz.

więcej

Pompa SPO przeznaczona jest do instalacji zaopatrzenia w wodę i podnoszenia ciśnienia w:

  •  domach prywatnych oraz
  •  domach na działkach rekreacyjnych

PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

więcej

Pompy głębinowe AQUA 4

cena od: 0.00 zł
Pompa głębionowa, monoblokowa, wielostopniowa, z wirnikami pływającymi do wody czystej o temperaturze do 35°C Z podwójnym uszczelnieniem mechanicznym i komorą olejową. Do studni o średnicy min. 4" (100 mm)
więcej

SP 30-1
Wielostopniowa pompa głębinowa przeznaczona do zasilania w wodę, obniżania wód gruntowych oraz podnoszenia ciśnienia. Pompa może być stosowana do tłoczenia czynników agresywnych.
TOWAR ZAMÓWIENIOWY
więcej

Pompy głębinowe SF4

cena od: 1385.00 zł

Pompa głębinowa, wielostopniowa, odśrodkowa do wody czystej o temperaturze do 35°C do studni o średnicy min. 4” (100mm).

więcej

Pompa głębinowa 4`` typu ST

cena od: 1163.00 zł
Typoszereg 4" pomp głębinowych ST został zaprojektowany i jest produkowany z wysokiej jakości materiałów tak, aby zapewnić wiele lat bezawaryjnej pracy. Projekt pompy opiera się na koncepcji pływającego wirnika, co zmniejsza wymagania potrzebnego do startu momentu obrotowego oraz zwiększa odporność na zawarty w wodzie piasek.
więcej

Grundfos Sq 3-40 96160908

cena: 3715.00 zł
Pakiet hydroforowy składający się z pompy głębinowej SQ 3-40 z 30m kablem podwodnym zakończonym wtyczką.
więcej

SQ to kompaktowa, wielostopniowa pompa odśrodkowa o średnicy 3", którą można montować w wywierconych otworach o średnicy nie mniejszej niż średnica samej pompy.

więcej

Polecani producenci