Pomporozdrabniacze wc
Pokaż tylko:

Grundfos Sololift 2 CWC-3

cena: 1320.00 zł
Rozdrabniacz Sololift2 CWC-3. Indeks producenta: 97775316
więcej

Rozdrabniacz Sololift 2C3 Indeks producenta: 97775317
więcej

Optymalne rozwiązanie dla 1-4 osobowej rodziny spożywającej 1-2 posiłki dziennie.System szybkiego montażu bez specjalnych narzędzi hydraulicznych.Korek wlotu ze stali INOX. Zintegrowany z przewodem zasilającym i wtyczką.Zintegrowany wyłącznik pneumatyczny.
więcej

Wersja dużej mocy wyposażona dodatkowo w system wyciszający, przeznaczona dla dużej rodziny spożywającej w domu 2-4 posiłki dziennie.System szybkiego montażu bez specjalnych narzędzi hydraulicznych.Korek wlotu ze stali INOX. Zintegrowany z przewodem zasilającym i wtyczką. Wyłącznik pneumatyczny w komplecie.
więcej

Sololift+ WC-3 jest małym, kompaktowym agregatem podnoszącym z wbudowanym integralnym łącznikiem samoczynnym. Nadaje się do pompowania ścieków z miejsc w prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie ścieków kanalizacyjnych nie można odprowadzić bezpośrednio grawitacyjnie do kanału ściekowego.
PROMOCJA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW 
więcej

SOLOLIFT2 WC -1 jest kompaktowym, automatycznym agregatem podnoszącym z 1 dodatkowym wejściem nadawającym się do wypompowywania ścieków z muszli WC z poziomym odpływem oraz umywalki badź pisuaru.

więcej

Przepompownia wody brudnej Minilift 28570
z tworzywa sztucznego, do zabudowy w podłodze

z rusztem szczelinowym i pokrywą klasy L 15
z pompą do ścieków bez fekaliów według PN EN 12050-2, ze sterowaniem pływakowym i ręcznym zamknięciem.
więcej

Polecani producenci