Technika regulacyjna i pomiarowa instalacji grzewczej
1 2 3 4 5
Pokaż tylko:

Regulator pokojowy sterującym 1 obiegiem grzewczym c.o., zasobnikiem cwu, i pompą cyrkulacyjną c.w.u. Regulator pokojowy do kotłów wiszących i stojących marki Vaillant ze złączem e-BUS.
więcej

Programowany regulator temperatury

Łatwy wybór trybu programowania tygodniowego 7dni lub 5+2dni. Beznapięciowy przekaźnik. Duży i czytelny podświetlany wyświetlacz LCD. 5 zmian temperatury na dobę. Łatwy dostęp do wymiany baterii. Wysokiej jakości materiały. Dokładność nastawy czasu w programie do 10 min.

więcej

Mechaniczny regulator temperatury

  • Ergonomiczna budowa;
  • Łatwy montaż i obsługa;
  • Beznapięciowy przekaźnik.
więcej

Programowany, bezprzewodowy regulator temperatury

Łatwa zmiana kodu komunikacyjnego za pomocą przełączników. Cżęstotliwość 868Mhz zapewnia bardzo stabilny i odporny na zakłócenia sygnał. Do wyboru możliwość podłączenia w trybie beznapięciowym i napięciowym. Łatwy wybór trybu programowania tygodniowego  7dni lub 5+2. Duży i czytelny podświetlany wyświetlacz LCD. 5 zmian temperatury na dobe. Łatwy dostęp do wymiany baterii. Wysokiej jakości materiały.

więcej

Ciepłomierz CosmoHeat Plus

cena od: 677.00 zł

Ciepłomierze CosmoHEATplus  – kompaktowy licznik energii

więcej

Włącza on urządzenie/ siłownik zaworu w przypadku obniżenia temperatury poniżej zadanej przez użytkownika, a wyłącza je po jej osiągnięciu. Ponieważ jego częścią składową jest czujnik temperatury, należy zamontować go w takim miejscu ogrzewanego pomieszczenia, aby nie był narażony na wpływ czynników zewnętrznych, które mogą zaburzyć jej pomiar (np. promieniowanie słoneczne).
więcej

Służy do utrzymywania temperatury na określonym, zaprogramowanym poziomie. Dzięki niemu można zaprogramować godzinowy rozkład temperatur w każdym dniu tygodnia. Pozwala to na oszczędności w zużyciu energii, ponieważ odpowiednio zaprogramowany termostat utrzymuje w obiekcie komfort cieplny w godzinach pracy. Natomiast poza godzinami pracy może być utrzymywana niższa temperatura.
więcej

5-stopniowy regulator obrotów

cena od: 315.00 zł
Transformatorowy regulator obrotów wentylatora pozwala na pięciostopniową regulację wydajności wentylatora. Dostosowane progi napięciowe zapewniają optymalną pracę nagrzewnicy na każdym biegu.
więcej

Zawór ON/OFF z siłownikiem termoelektrycznym, montowany w miejscu powrotu wody z wymiennika, umożliwia odcięcie przepływu czynnika grzewczego. Współpracuje z termostatem pomieszczeniowym RA, RD.
więcej

Zawór ON/OFF z siłownikiem elektromechanicznym montowany jest w miejscu zasilania wody z wymiennika ciepła. Umożliwia on odcięcie przepływu czynnika grzewczego zasilającego nagrzewnicę i jednoczesne przekierowanie strumienia gorącej wody bezpośrednio na rurę powrotną czynnika. Współpracuje on z termostatem pomieszczeniowym RA, RD.
więcej

Sterownik prędkości obrotowej wentylatora, przy współpracy z urządzeniem w wersji "M" umożliwia zmianę wydajności wentylatora w zakresie od 0 do 100%. Możliwość pracy w dwóch trybach: AUTO i MANUAL. Tryb "AUTO" umożliwia automatyczne dostosowywanie prędkości obrotowej wentylatora w zależności od różnicy temperatur zadanej i zmierzonej przez sterownik.
więcej

Bateria AGM zasilania awaryjnego

cena od: 757.00 zł
Baterie dedykowane są przede wszystkim do zabezpieczenia pracy kotłów centralnego ogrzewania pomp, układów sterowania oraz automatyki. Baterie wraz z urządzeniem UPS dają możliwość wydłużenia czasu pracy.
więcej

Polecani producenci