Artykuły promocyjne

Detektor gazu GD-8


cena od: 849.00 zł
więcej


Urządzenia do mierzenia i wykrywania gazów
1 2
Pokaż tylko:

Miernik gazu GasHunter

cena od: 1999.00 zł
Miernik gazu GasHunter przeznaczony jest do jednoczesnego pomiaru i identyfikacji od jednego do czterech mediów gazowych (gazy wybuchowe, palne, toksyczne lub tlen). Rodzaj mierzonych gazów uzależniony jest od typu zastosowanych czujników. Do pomiaru gazów wybuchowych i palnych używany jest czujnik katalityczny, natomiast do pomiaru gazów toksycznych oraz tlenu wysokiej jakości czujniki elektrochemiczne.
więcej

Miernik gazu GasHunter IR

cena od: 3415.00 zł
Miernik typ GasHunter IR jest przenośnym urządzeniem przeznaczonym do bezpośredniego pomiaru gazów wybuchowych (palnych), toksycznych, tlenu oraz dwutlenku węgla (CO2). W zależności od konfiguracji i użytych sensorów, urządzenie może mierzyć od jednego do czterech różnych gazów. Gazy wybuchowe i palne mogą być mierzone zarówno w zakresie do 100%DGW jak i w zakresie do 100%V/V (objętości).
więcej

Dwugazowy detektor GD8/EX

cena: 1590.00 zł
Dwugazowy detektor nieszczelności GD-8EX służy do wykrywania gazu ziemnego i LPG lub innych gazów wybuchowych (na indywidualne zapytanie Klientów).
więcej

System Monitorowania Gazów MSMR-16 przeznaczony jest do niezależnego pomiaru gazów z maksymalnie 16 głowic pomiarowych. Odczyt wszystkich parametrów pomiaru (nazwa mierzonego medium, aktualna wartość stężenia, jednostka pomiarowa, stany alarmowe i awaryjne, itp.) jest możliwy na wyświetlaczu LCD. Dodatkowo możliwy jest odczyt wartości średnich, maksymalnych i minimalnych z ostatnich 15 minut oraz 8 godzin pracy systemu.
więcej

System SDO przeznaczony jest do detekcji gazów wybuchowych, toksycznych i ubytku tlenu w obiektach i pomieszczeniach, gdzie istnieje zagrożenie wystąpienia ich niebezpiecznego stężenia.
więcej

Detektor gazu GasAlertMicroClip

cena od: 2070.00 zł
Detektor stanowi podstawową, skuteczną ochronę pracowników w pomieszczeniach i wszędzie tam, gdzie może wystąpić niedostatek tlenu lub niebezpieczne stężenie gazów toksycznych (H2S, CO) i wybuchowych. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych pozwala na skonfigurowanie detektora zgodnie z wymaganiami użytkownika, dostosowując go do specyfiki zastosowania.
więcej

Detektor gazu GasAlertMax XT

cena od: 3780.00 zł
Wielogazowy detektor GasAlertMAxXT służy do jednoczesnego pomiaru gazów toksycznych, wybuchowych i ubytku tlenu. Zintegrowana pompka elektryczna pozwala na różnorodne zastosowanie urządzenia, a obsługa za pomocą jednego przycisku czyni je prostym i przyjaznym dla każdego użytkownika.
więcej

Detektor gazów GSP-1

cena: 1680.00 zł

GSP1 - przenośny detektor gazów z giętką sondą
w komplecie ładowark.

GSP-1 to precyzyjny detektor gazu służący do przeprowadzania prób szczelności rurociągów gazowych, gazomierzy, zbiorników z gazem, jak również szczelności połączeń gwintowanych i innych komponentów instalacji gazowych. Stosowany jest również do kontroli pomieszczeń i pomiaru koncentracji gazu. Detektor reaguje na wszystkie gazy wybuchowe (np. Metan, Propan, Butan).

więcej

Detektor gazów GSP-3

cena: 1145.00 zł

GSP3 -
przenośny detektor gazów z sondą na obudowie

Detektor gazu GSP 3 stosowany jest w technice grzewczej i gazowej. Przy jego pomocy można sprawdzić szczelność rurociągów gazowych, gazomierzy, zbiorników z gazem, jak również  szczelność połączeń gwintowanych i innych komponentów gazowych.

 

więcej

Detektor gazów GSP-3 Flex

cena: 1349.00 zł

GSP3 Flex -
przenośny detektor gazów z giętką sondą

Detektor gazu GSP 3 stosowany jest w technice grzewczej i gazowej. Przy jego pomocy można sprawdzić szczelność rurociągów gazowych, gazomierzy, zbiorników z gazem, jak również  szczelność połączeń gwintowanych i innych komponentów gazowych.

więcej

EUROLYZER ST -
przenośny analizator spalin - sensory: O2, CO/H2

Zakresy pomiarowe:
  - Temperatura spalin:  0°C ÷ 600°C
  - Temperatura otoczenia:  -20°C ÷ 200°C
  - O2:  0 ÷ 21% obj.
  - CO2-Ref:  0 ÷ CO2max
  - CO/H2 nominalne:  0 ÷ 5 000 ppm
  - CO/H2 maksymalne:  0 ÷ 9 999 ppm
Wymiary:  215 x 65 x 45 mm
Wyświetlacz:  kolorowy TFT
Przyłącze spaliny:  ø8 mm
Akumulator:  NiMH (4,8 V / 1,6 Ah)
Czas pracy w trybie eco:  do 12 godzin
Interfejsy:  USB, IrDA, Bluetooth (opcjonalnie)

więcej

System detekcji SMART

cena od: 491.00 zł
System System detekcji SMART jest najnowszym i najnowocześniejszym urządzeniem detekcyjnym tlenku węgla lub gazu ziemnego i LPG przeznaczonym do ochrony obiektów budowlanych lub przemysłowych (garaże i parkingi podziemne oraz naziemne, warsztaty samochodowe, stacje kontroli pojazdów a także hale przemysłowe, koksownie, i inne obiekty w których występuje lub może wystąpić zagrożenie tlenkiem węgla, gazem ziemnym lub LPG). System zaprojektowany został do pracy ciągłej w systemie stacjonarnym. Każdy moduł zasilany jest z sieci elektrycznej (230 V AC/50 Hz).
więcej

Polecani producenci