Wyposażenie ogrodu
Ten niezwykły zbiornik na wodę deszczową przypomina głaz narzutowy. Dzięki niewielkiemu amonitowi po jednej stronie, zbiornik ten uzyskuje całkowicie unikalny charakter. Pobór wody odbywa się poprzez zintegrowany mosiężny gwint 3/4`` (znajdujący się po obu stronach), w który można wkręcić zawór.
więcej

Zbiornik wody deszczowej jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Imituje murowaną studnię wykonaną z kamienia naturalnego. Aby zbiornik dobrze komponował się z otoczeniem, można na nim posadzić kwiaty. W pokrywie każdego zbiornika znajduje się korytko na rośliny.
więcej

Punkt poboru wody NATURA

cena: 478.00 zł
Ogrodowy punkt poboru wody z 1/2`` kranikiem i okrągłą zaślepką w kolorze chromu lub mosiądzu. Umożliwia on użytkownikowi wygodne i proste pobieranie wody w ogrodzie.
Wykonany jest z wysokiej  jakości tworzywa sztucznego imitującego kamień. Może być połączony z systemami do wody deszczowej służącymi do podlewania ogrodów. Doprowadzenie wody odbywa się przy użyciu standardowych węży ogrodowych z szybkozłączkami.
więcej

Punkt poboru wody FOREST

cena: 478.00 zł
Punkt poboru wody z kranikiem Forest umożliwia użytkownikowi wygodne i proste pobieranie wody w ogrodzie. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a wyglądem przypomina prawdziwy, drewniany rustykalny słupek. Wysokość 100cm.
więcej

Punkt poboru wody POLER

cena: 445.00 zł
Ogrodowy punkt poboru wody z chromowanym kranikiem oraz rombową zaślepką. Umożliwia on użytkownikowi wygodne i proste pobieranie wody w ogrodzie. Idealny w połączeniu z systemami do wody deszczowej służącymi do podlewania ogrodów. Wysoki na 90 cm. Poller wygląda jak kamienny oszlifowany słupek, a jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Doprowadzenie wody odbywa się przy użyciu standardowych węży ogrodowych z szybkozłączkami.
więcej

Punkt poboru wody ROMANA

cena: 698.00 zł

Ogrodowy punkt poboru wody jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, imitującego kamień. Jest on wyposażony w 3/4`` chromowany lub mosiężny zawór wypływowy z odpowiednią kwadratową zaślepką. Doprowadzenie wody odbywa się przy użyciu standardowych węży ogrodowych z szybkozłączkami. Pod zdejmowaną pokrywą ukryta hest mała skrytka, w której można bezpiecznie przechowywać złączki i elementy przyłączeniowe.

więcej

Zbiornik wody deszczowej o pojemności 275 litrów przypomina naczynie z terakoty. Jest to beczka nadająca się w szczególności do ogrodów utrzymanych w stylu krajów południowych. Wyposażona jest w pokrywę z zamknięciem chroniącym przed dostępem dla dzieci (zamknięcie typu "bajonet"). Dopływ umieszczony jest z boku górnej krawędzi zbiornika. Wodę pobiera się do konewki. Opcjonalnie Trentino można wyposażyć w zawór.
więcej

Zbiornik wody deszczowej o pojemności 275 litrów przypomina starą drewnianą beczkę. Zbiornik nadaje się w szczególności do ogrodów zbliżonych do naturalnych lub przy drewnianych domach. Wyposażony jest w pokrywę z zamknięciem chroniącym przed dostępem dla dzieci (zamknięcie typu "bajonet"). Do doprowadzenia wody zaleca się stosowanie zbieraczy wody deszczowej z filtrem lub filtrów. Wodę pobiera się do konewki.
więcej

Skromny i elegancki zbiornik na wodę deszczową o estetycznej powierzchni zewnętrznej. Aby zbiornik dobrze komponował się z otoczeniem można na nim posadzić kwiaty. W pokrywie każdego zbiornika znajduje się korytko. Zasilanie wodą odbywa się w górnej części zbiornika. Na ścianie przedniej znajduje się mosiężny gwint 3/4``, w który można wkręcić kranik.
więcej

Zbiornik wody deszczowej o pojemności 300 litrów przypomina mur z kamienia naturalnego. Na zbiorniku tym można także sadzić kwiaty, dzięki czemu dopasowuje się on harmonijnie do każdej pory roku. Dopływ umieszczony jest w górnej krawędzi ściany bocznej, a pobór wody odbywa się poprzez 3/4`` otwór znajdujący się na ścianie przedniej.
więcej

Polecani producenci