Dekoracyjna ochrona drewna
Detekcja gazów
Niewiadomski poleca:

Drzwi harmonijkowe VERA

cena: 280.00 zł stara cena: 349.00 zł
Drzwi harmonijkowe VERA 840x2030mm.

więcej

Linia Basic została stworzona dla Klientów szukających na rynku dobrej ceny, a jednocześnie produktów najlepszej jakości.
więcej

Nagrzewnice gazowe ROBUR R

cena od: 7790.00 zł
Nagrzewnice gazowe przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczenia. Moce grzewcze nagrzewnic od 9,4 do 75,6 kW.
więcej

    Płyta EUROFALA jest używana jako pokrycie dachowe, elewacyjne oraz wykończeniowe różnych typów budynków, począwszy od mieszkalnych i obiektów reprezentacyjnych, przez budynki użyteczności publicznej do budynków użytkowych, gospodarczych i przemysłowych. Sprawdza się wszędzie tam gdzie ważna jest estetyka i jakość.
    Płyta EUROFALA produkowana jest na bazie cementu, kredy, naturalnych włókien celulozowych oraz neutralnych dla środowiska i zdrowia włókien sztucznych pva. W fazie produkcji płyta jest malowana a jej powierzchnia płyty jest gładka i równa.

UWAGA: Towar  dostarczany od 140m2 

więcej

  • Drzwi wykonane z wysokiej jakości PCV
  • Wymiary drzwi: 840x2030mm.
  • Zamykane na podwójny magnetyczny zamek
  • Wyposażone w ogranicznik przesuwu drzwi
  • Opatentowany system przesuwu zapewniający ciche użytkowanie drzwi
  • Każdy panel zawieszony osobno
więcej

Elektryczne nożyce przeznaczone do cięcia stali zbrojeniowej, prętów zbrojeniowych o dużych średnicach. Ciecie wyjątkowo delikatne (bez tak zwanego szoku dla obsługującego maszynę) możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego typu motoru.
więcej

MAGNA 3 to bezdławnicowa pompa obiegowa z mokrym wirnikiem silnika, uszczelniona tylko dwoma uszczelkami spoczynkowymi. Pompa i silnik stanowią optymalnie dopasowaną jednostkę. Łożyska pompy są smarowane tłoczoną cieczą. Innowacyjny zacisk z tylko jedną śrubą umożliwia zmianę położenia głowicy pompy.

więcej

POMPA OBIEGOWA MAGNA3 40-120 F

cena: 3799.00 zł

Pompy MAGNA3 to rozbudowany typoszereg średnich i dużych pomp obiegowych i cyrkulacyjnych

wyposażonych w urządzenia do komunikacji i silniki z elektroniczną regulacją prędkości obrotowej,

o budowie opartej na magnesach trwałych i kompaktowej konstrukcji stojana.

więcej

Detektor gazu GD-8

cena od: 849.00 zł
Dwugazowy detektor typ GD-8 jest prostym w obsłudze urządzeniem do jednoczesnego wykrywania dwóch mediów: gazu ziemnego i LPG lub innych gazów wybuchowych (na indywidualne zapytanie Klienta). Wyposażony jest w półprzewodnikowy czujnik dużej czułości o zakresie do 10 000 ppm, co pozwala na wykrywanie nawet najmniejszego stężenia gazu. Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz OLED, na którym wyświetlana jest wartość aktualnego stężenia mierzonego medium. Poprzez możliwość przełączania skali pomiarowej urządzenie pozwala na dokonywanie pomiaru w dwóch jednostkach: ppm i %DGW . Poziom stężenia wyświetlany jest dodatkowo za pomocą wskaźnika barycznego, co jest dodatkową zaletą tego urządzenia.
więcej

Giętarka przeznaczona do gięcia prętów zbrojeniowych o średnich i dużych średnicach. https://www.youtube.com/watch?v=rIUbNrcB56c&
więcej

Pompa ciepła Panasonic AQUAREA HIGH PERFORMANCE KIT-WC03H3E5-1

cena: 15500.00 zł stara cena: 17000.00 zł
Panasonic AQUAREA HIGH PERFORMANCE KIT-WC03H3E5-1 to pompa ciepła z funkcją ogrzewania i chłodzenia. Jest to urządzenie, przeznaczone do energooszczędnych budynków, które pomoże w dużym stopniu ograniczyć koszty ogrzewania i emisję CO2.
więcej

Hydrofor JP4-47 PT-H BBVP - 20L.

cena: 1295.00 zł stara cena: 1400.00 zł
NOWOŚĆ - Grundfos JP 4-47
więcejPolecani producenci