< Poprzedni produkt
Gardena 5000/5 Inox Hydrofor Premium (1756)
Następny produkt >
Pakiet hydroforowy SQE

symbol: 1.12

jednostka: szt.

Cena od:
1540.00
Agregat hydroforowy MQ 3-35

jednostka: szt.

1675.00 zł
Agregat hydroforowy MQ 3-45

jednostka: szt.

1540.00 zł

Nadaje się do pompowania cieczy w domach jedno- i dwurodzinnych, domkach weekendowych, gospodarstwach rolnych i w cieplarniach. Wielostopniowa samozasysająca pompa, membranowy zbiornik ciśnieniowy, silnik oraz układ sterowania, tworzą razem zwarty układ, który jest tylko nieznacznie większy od standardowej pompy ogrodowej. Montaż nie wymaga żadnych kosztownych prac instalacyjnych oraz dużych przestrzeni montażowych. Wielostopniowa regulacja ciśnienia oraz silnik z wewnętrznym systemem chłodzenia wodą gwarantują cichobieżną pracę, natomiast odporne na korozję materiały i zintegrowany układ kontroli smarowania zapewnia długi okres użytkowania. Dzięki znakomitej ochronie przed wilgocią, system MQ nadaje się także do montażu zewnętrznego.

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
Cechy produktu Dla instalatora: łatwy i prosty montaż, urządzenie typu kompaktowego. Dla użytkownika końcowego: przyjazna obsługa, cicha praca, zwarta budowa, nie wymaga konserwacji. MQ jest urządzeniem hydroforowym składającym się z pompy, silnika, zbiornika ciśnieniowego i sterownika tworzących integralną jednostkę. Pompa uruchamia się automatycznie po rozpoczęciu rozbioru wody i wyłącza się po jego zakończeniu. Cicha praca pompy pozwala na jej montaż na zewnątrz i wewnątrz domu. MQ jest pompą zamozasysającą z wbudowanym zaworem zwrotnym w króćcu zsawnym. Posiada bardzo przyjazny dla użytkownika panel sterujący. Typowe zastosowanie pompy MQ: podnoszenie ciśnienia w zbiornikach wodnych (max ciśnienie wlotowe 3bar), zasilanie w wodę z płytkich studni (max wysokość zasysania 8m) np. w domach prywatnych, letniskowych, farmach, dużych ogrodach. Pompa może tłoczyć wodę pitną i deszczową. Przykład: Jeżeli poziom cieczy jest na głębokości 2,5m. długość przewodu zsącego nie może przekraczać 24 metrów. Dwa rodzaje pomp MQ: MQ 3-35, MQ 3-45. Wydajność maksymalna w MQ3-35: 4m3/h, MQ3-45: 4,5m3/h. Przyłącze G1, napięcie 230V/50Hz. Wydajność przy określonej wysokości podnoszenia jak na wykresie.

  

Podziel się opinią

Grundfos Szeroki zakres pomp Grundfos przenaczonych do zaopatrzenia w wodę pozwlala na wykorzystanie ich w wielu dziedzinach takich jak dostawa wody,rolnictwo,irygacja czy odwadnianie. Poprzez ciągły rozwój, poszukiwanie nowych rozwiązań udoskonalanie produkcji Grundfos dostarcza rozwiązań pompowych zarówno dla zaopatrzenia w wodę jak i do pompowania wody zanieczyszczonej

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa