< Poprzedni produkt
Botazit BM 92 Winter
Następny produkt >
BOTAZIT D 12

symbol: 11.4.2

jednostka: op.

cena: 348.00
Towar na zamówienie

Botazit BM 92 Schnell służy do izolacji i ochrony budynków oraz fragmentów budowli w części podziemnej przed wilgocią, wodą nie będącą pod ciśnieniem oraz wodą pod ciśnieniem w płaszczyźnie zarwno poziomej, jak i pionowej. Materiał ten nadaje się do izolacji podposadzkowej w piwnicach, na tarasach i balkonach oraz do klejenia płyt izolacyjnych i drenażowych.
Botazit BM 92 Schnell jest wzbogacona włóknami, szybkoschnąca, odporna na deszcz, można nanosić urządzeniem natryskowym, elastyczna, mostkuje rysy.
 
 

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt

Botazit BM 92 jest odporny na starzenie się, liczne roztwory solne, słabe kwasy, jak również występujące w ziemi agresywne substancje (DIN 4030).

Produkt dostarczany jest w opakowaniu 28-kilogramowym, zawierającym dwa składniki w odpowiedniej proporcji. Aby został odpowiednio rozrobiony, należy wsypać składnik proszkowy do składnika płynnego i zamieszać (nie odwrotnie). W zależności od sytuacji należy dobrać odpowiednią grubość warstwy izolacyjnej: minimalna grubość wyschniętej warstwy 1.wilgotność gruntu/woda nie będąca pod ciśnieniem 3mm. 2.woda pod ciśnieniem 4mm.

Botazit BM 92 obrabia się w temperaturach powyżej +5 st.C 

Zużycie: na każdy 1mm. grubości warstwy około 1,25kg./m2 

Podziel się opinią

Botament BOTAMENT jest producentem nowoczesnych materiałów chemii budowlanej przeznaczonej dla profesjonalistów. Centrala firmy mieści się w Niemczech w Bottrop i należy do firmy MC Bauchemie, jednego z nielicznych przedsiębiorstw rodzinnych tego rodzaju w Niemczech. Od 1993 roku siedziba BOTAMENT Polska mieści się w Środzie Wlkp., gdzie oprócz biura handlowego, technicznego, laboratorium, uruchomiona została produkcja.
    Dystrybucja produktów BOTAMENT odbywa się wyłącznie poprzez autoryzowane hurtownie budowlane, które specjalizują się w naszych technologiach.
    Firma w swoim programie produkcyjnym oprócz "zwykłych" posiada szereg specjalistycznych produktów, których zastosowanie wymaga stałego doradztwa technicznego. Nasi doradcy techniczni, razem z przedstawicielami handlowymi zaprzyjaźnionych hurtowni materiałów budowlanych, utrzymują stałe kontakty z wykonawcami na budowach, architektami i projektantami.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa