< Poprzedni produkt
Nagrzewnica LEO XL w zestawie z konsolą i termostatem
Następny produkt >
Nagrzewnice gazowe ROBUR R

symbol: 16.2

jednostka: szt.

Cena od:
1310.00
Nagrzewnica LEO S1 BMS zestaw

jednostka: szt.

1310.00 zł
Nagrzewnica LEO S2 BMS zestaw

jednostka: szt.

1320.00 zł
Nagrzewnica LEO S3 BMS zestaw

jednostka: szt.

1430.00 zł

Nagrzewnice wodne LEO BMS

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt

Nagrzewnice wodne LEO BMS wyposażone są w energooszczędne 3-biegowe wentylatory sterowane za pomocą modułu DRV. Nadzoruje on pracę urządzenia wg poleceń wydawanych ze sterownika T-box czy też bezpośrednio z poziomu systemu BMS.

Nagrzewnice wodne LEO BMS zostały wyposażone w nowszej generacji wentylator 3-biegowy, z charakterystyką pracy pozwalającą na szerszy zakres regulacji wydajności, a tym samym mocy grzewczej nagrzewnic. To większa funkcjonalność i lepsze parametry pracy.

Przeznaczenie: Urządzenia LEO BMS znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowych i usługowych o średnich i dużych kubaturach np.: centra logistyczne, hale przemysłowe, magazyny, pawilony handlowe itp.

Sterowanie: Nagrzewnica wodna wyposażona jest w moduł DRV. Sterowanie odbywa się z poziomu systemu BMS bądź za pomocą inteligentnego sterownika z wyświetlaczem dotykowym T-box.

Podziel się opinią

FLOWAIR Flowair Group jest ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i chłodzeniu obiektów o dużych kubaturach. Nasze produkty rozprowadzamy poprzez sieć firm handlowych na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz zaopatrzyć swój obiekt w profesjonalny system grzewczy/chłodzący, zapytaj nas. Zaproponujemy niedrogie i efektywne rozwiązanie.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa