< Poprzedni produkt
Grzejnik łazienkowy WELON
Następny produkt >
Grzejnik łazienkowy NEBRASKA

symbol: 29.12

jednostka: szt.

Cena od:
1199.00
Grzejnik łazienkowy DRADA 600/1225

jednostka: szt.

1199.00 zł
Grzejnik łazienkowy DRADA 600/1625

jednostka: szt.

1549.00 zł

Najwyższa jakość zamknięta w prostej formie. Połączenie idealnych proporcji z funkcjonalnością stanowi doskonałe uzupełnienie prostych łazienkowych przestrzeni. Grzejniki DRADA dostępne są w dwóch wymiarach, z podłączeniem dolnym o rozstawie 50mm.

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
Najwyższa jakość zamknięta w prostej formie. Połączenie idealnych proporcji z funkcjonalnością stanowi doskonałe uzupełnienie prostych łazienkowych przestrzeni. Grzejniki DRADA dostępne są w dwóch wymiarach.

Termin realizacji: 3 tygodnie.
Gwarancja na grzejnik - 6 lat.

Grzejnik występuje w wersji z podłączeniem dolnym o rozstawie 50 mm.
W cenie produktu podstawowy zestaw montażowy.
Standardowy kolor - biały RAL 9003.
Dopłata za produkt przygotowany w kolorze z palety RAL + 20% doliczone do ceny grzejnika białego, produkt przygotowany spoza palety RAL podlega indywidualnej wycenie.

Podziel się opinią

Instal-Projekt

INSTAL-PROJEKT Gawłowscy, Ścierzyńscy Spółka Jawna jest polskim, rodzinnym przedsiębiorstwem działającym w branży grzewczej od ponad ćwierć wieku. Firma produkuje w szerokim asortymencie grzejniki centralnego ogrzewania, suszarki i grzałki elektryczne.

Od momentu powstania bardzo konsekwentnie realizujemy wytyczone cele, które związane są z ciągłym, harmonijnym rozwojem przedsiębiorstwa.

Wypracowana przez lata pozycja lidera, poparta wyróżnieniami i certyfikatami jest wyznacznikiem sukcesu jaki odnieśliśmy w branży, a jednocześnie wskazuje na ogromny potencjał jakim dysponuje firma Instal-Projekt.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa