< Poprzedni produkt
Grzejnik łazienkowy MAKALU (stal nierdzewna)
Następny produkt >
Grzejnik łazienkowy PICO stal nierdzewna

symbol: 29.40

jednostka:

Cena od:
2072.00
Grzejnik łazienkowy GOCTA 720/500 stal nierdzewna

jednostka:

2072.00 zł
Grzejnik łazienkowy GOCTA 720/600 stal nierdzewna

jednostka:

2675.00 zł
Grzejnik łazienkowy GOCTA 1238/500 stal nierdzewna

jednostka:

2999.00 zł
Grzejnik łazienkowy GOCTA 1238/600 stal nierdzewna

jednostka:

4100.00 zł
Grzejnik łazienkowy GOCTA 1719/500 stal nierdzewna

jednostka:

3797.00 zł
Grzejnik łazienkowy GOCTA 1719/600 stal nierdzewna

jednostka:

4900.00 zł

Mnóstwo miejsca do suszenia i wieszania ręczników, powstałego poprzez zastosowanie specjalnych krzywizn pod kątem 90 stopni. Powstał dzięki temu grzejnik o nowoczesnym i bardzo indywidualnym wyglądzie. Cenione rozwiązanie dla ludzi o wysokich wymaganiach, którzy chcą połączyć nowoczesny design z korzyściami praktycznymi.

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt

Mnóstwo miejsca do suszenia i wieszania ręczników, powstałego poprzez zastosowanie specjalnych krzywizn pod kątem 90 stopni. Powstał dzięki temu grzejnik o nowoczesnym i bardzo indywidualnym wyglądzie. Cenione rozwiązanie dla ludzi o wysokich wymaganiach, którzy chcą połączyć nowoczesny design z korzyściami praktycznymi.

Kolektory pionowe: wykonane na profilu okrągłym Ø 30
Rury poziome proste: kwadratowe 20 x 20 mm
Wykończenie:
grzejnik wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej
Gwarancja: 5 lat
Uchwyty montażowe: komplet do montażu naściennego
Ciśnienie robocze: 10 bar
Temperatura maksymalna: 95°C
Przyłącza: zasilanie standardowe dolne w kolektorach. Możliwość zastosowania zaworu kątowego, prostego w zależności od rozplanowania i wykonania instalacji ze złączką pod rurę miedzianą, stalową lub pex
Zasilanie dolne zespolone: o rozstawie 50 mm rozmieszczone centralnie. Możliwość zastosowania zaworu zespolonego wraz z głowicą termostatyczną, kątowego lub prostego w zależności od rozplanowania i wykonania instalacji ze złączką pod rurę miedzianą, stalową lub pex
Inne informacje: możliwość montażu grzałki elektrycznej, możliwość wykonania wymiarów niestandardowych

CENA GRZEJNIKA NIE ZAWIERA ZAWORU TERMOSTATYCZNEGO

Podziel się opinią

Luxrad

Firma LUXRAD Polska sp. j. jest właścicielem marki LUXRAD oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tych produktów.

Posiadamy w naszej ofercie wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe, wykonywane przy zastosowaniu najnowszych technologii z najwyższej klasy materiałów.

Do procesu produkcji używane są sterowane komputerowo automaty do lutowania i nowoczesna, w pełni automatyczna linia lakiernicza do malowania proszkowego. Oferujemy grzejniki ze stali, stali nierdzewnej oraz chromowane.

Wszystkie posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą PN – EN 442.

Korzystając z doświadczeń zdobytych na rynkach europejskich staramy się, aby grzejniki LUXRAD spełniały nie tylko funkcje grzewcze ale również stanowiły ciekawy element wystroju wnętrza. Każdego roku pracujemy nad poszerzeniem asortymentu o oryginalne wzory, zgodne z panującymi wśród projektantów i architektów trendami.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, LUXRAD Polska gotów jest wykonać grzejniki na indywidualne zamówienie, zgodnie z przedstawionym nam projektem. Dla klientów zainteresowanych zainstalowaniem w swoim domu specjalnie zaprojektowanych, oryginalnych grzejników, oferujemy pomoc współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz.    

Przygotowujemy także specjalne, kompleksowe oferty dla developerów oraz firm budowlanych. Przy współpracy naszych partnerów, jesteśmy gotowi do realizacji każdego zlecenia - od projektu do instalacji. 

Produkty marki LUXRAD, do tej pory obecne na rynkach Unii Europejskiej, teraz dostępne są również w Polsce. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa