< Poprzedni produkt
Grzejnik dekoracyjny ATAKAMA
Następny produkt >
EB2 125/3L 125A Wyłącznik mocy trójpolowy 25kA

symbol: 3.14.2

jednostka: szt.

cena: 1449.00
Towar na zamówienie

Indeks producenta: 0010022615
Wymiary:
Szer./Dł./Wys.: 36,5 cm / 76,9 cm / 32,6 cm

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
Urządzenia atmoMAG oraz atmoMAG mini to gazowe przepływowe podgrzewacze wody z zapłonem bateryjnym. Woda jest ogrzewana tylko podczas jej przepływu, wiec wyłączenie w momencie poboru wody. Są przeznaczone do komfortowego podgrzewania wody w mieszkaniach, domach i pomieszczeniach użytkowych.
  Prosta instalacja
Instaluje się go wieszając na ścianie, przeważnie w pobliżu punktów poboru wody i ciągu kominowego. Zasilanie zapłonu z baterii powoduje, że nie ma potrzeby przygotowania gniazdka obok podgrzewacza.
  Ochrona środowiska
Zastosowana technologia palnika chłodzonego wodą zapewnia spełnienie najostrzejszych wymagań w kwestii ochrony środowiska naturalnego. Realnie wpływa na ograniczenie emisji tlenków azotu do atmosfery.
  Oszczędność
Nowoczesna i przemyślana konstrukcja oraz nowatorskie rozwiązania techniczne sprawiają, że pracują oszczędnie i wydajnie. W podgrzewaczach atmoMAG zapłon następuje automatycznie tylko wtedy, gdy pobierana jest ciepła woda, zużycie gazu zostaje ograniczone (brak świeczki dyżurnej), a zatem zmniejszają się koszty eksploatacji urządzenia.
  Gwarancja trwałości
Wszystkie elementy podgrzewacza atmoMAG wystawione na działanie płomienia zabezpieczono dodatkowo specjalną powłoką antykorozyjną spełniającą wszystkie wymogi ochrony środowiska naturalnego. Przedłuża ona żywotność elementów urządzenia poddanych wpływom wysokich temperatur.

Podziel się opinią

Vaillant Początki firmy Vaillant sięgają roku 1874, której założyciel Johann Vaillant w miejscowości Remscheid w Niemczech, rozpoczął prowadzenie zakładu rzemieślniczego branży instalacyjnej. Obecnie przedsiebiorstwo należy do grona liderów branży grzewczej w Europie i na świecie. Rozgłos firmie nadały nowatorskie konstrukcje pierwszego na świecie piecyka kąpielowego pracującego w systemie zamkniętym. Światową sławę zapewniła konstrukcja pierwszego na świecie wiszącego gazowego podgrzewacza wody zwanego tryumfalnie „Geyser” Warto przy okazji nadmienić, że Vaillant to 2000 patentów, kilka tysięcy wynalazków, oraz ok. 30 milionów nowinek technicznych – co dowodzi o bardzo aktywnym udziale w rozwoju techniki grzewczej. W Polsce firma Vaillant rozpoczęła swoją działalność w roku 1992. Siedziba firmy mieści się w Al. Krakowskiej w Warszawie. Posiada w swej strukturze 3 ośrodki szkoleniowe w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, a także 10 przedstawicielstw regionalnych, koordynujących pracę poszczególnych częściach kraju. Oddziałem Vaillant’a w Polsce od czterech lat kieruje dr inż. Henryk Zabawski. Firma wyszkoliła i aktywnie współpracuje z rzeszą ponad 1200 serwisantów i instalatorów autoryzowanych w całej Polsce. Do oferowanych przez Vaillant produktów na rynku polskim należą: wiszące kotły gazowe, kondensacyjne kotły gazowe, olejowe i gazowe kotły stojące, gazowe i elektryczne podgrzewacze wody oraz kolektory słoneczne.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa