< Poprzedni produkt
Zasilacze awaryjne sinus PRO E (UPS)
Następny produkt >
Zasilacze awaryjne POWER SINUS (dużej mocy)

symbol: 3.600

jednostka: szt.

Cena od:
349.00
Zasilacz awaryjny sinus PRO-500 W 12V

jednostka: szt.

349.00 zł
Zasilacz awaryjny sinus PRO-800 W 12V

jednostka: szt.

379.00 zł
Zasilacz awaryjny sinus PRO-1000 W 12V

jednostka: szt.

509.00 zł
Zasilacz awaryjny sinus PRO-2000 W 24V

jednostka: szt.

720.00 zł
Zasilacz awaryjny sinus PRO-2500 W 24V

jednostka: szt.

859.00 zł
Zasilacz awaryjny sinus PRO-5000 W 48V

jednostka: szt.

1860.00 zł

Komputerowy zasilacz awaryjny sinusPRO W  jest urządzeniem do bezprzerwowego zasilania komputerów, serwerów i zestawów komputerowych. W jednym urządzeniu zostały zawarte funkcje przetwornicy DC/AC typu czysty sinus (pure sine wave), przełącznika awaryjnego typu UPS, stabilizatora napięcia sieciowego oraz ładowarki akumulatorowej (prostownika).

 • Opis
 • Opinie
 • Marka
 • Zapytaj o produkt
 • W jednym urządzeniu zostały zawarte funkcje przetwornicy DC/AC, zasilacza awaryjnego UPS,automatycznej ładowarki do akumulatorów oraz przełącznika priorytetu pracy SOLAR / SIEĆ
 • Dzięki możliwości zmiany trybu pracy i wbudowanym zabezpieczeniom przetwornice z seriisinusPRO W mogą pracować w układach w, których akumulator ładowany jest z paneli fotowoltaicznych poprzez dodatkowy regulator solarny podpięty do akumulatora
 • Zastosowany w przetwornicy transformator toroidalny zapewnia wysoką sprawność i małe straty jałowe.Urządzenie jest dzięki temu dużo bardziej energooszczędne niż starsze konstrukcje
 •  Szybki 32-bitowy mikroprocesor zapewnia dokładną i bezawaryjną pracę
 •  Intuicyjna i prosta obsługa dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LED, który informuje o aktualnym stanie pracy urządzenia (napięcie wejściowe i wyjściowe, stan baterii, ładowanie itp.)
 •  Przetwornica wytwarza na wyjściu czyste napięcie sinusoidalne, co umożliwia pracę z praktycznie dowolnym rodzajem obciążenia
 •  Szybkie przełączanie z zasilania sieciowego na tryb pracy jako UPS umożliwia bezprzerwową pracę podłączonych urządzeń
 •  Inteligentne sterowanie wentylatorem chłodzącym, zależne od rzeczywistej temperatury urządzenia i stanu przetwornicy.
W jednym urządzeniu zostały zawarte funkcje przetwornicy DC/AC typu czysty sinus (pure sine wave), przełącznika awaryjnego typu UPS, stabilizatora napięcia sieciowego(AVR), ładowarki akumulatorowej (prostownika) oraz zabezpieczeń koniecznych do pracy urządzenia wraz z regulatorem solarnym i fotowoltaiką. Kolorowy wyświetlacz pozwala monitorować najważniejsze parametry pracy układu. Cechą odróżniającą komputerowe zasilacze awaryjne typu sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu czysto sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Proste, tanie zasilacze wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną" i mogą powodować nieprawidłową pracę wrażliwych, nowoczesnych komputerów lub serwerów z aktywnym układem PFC (ang. Power Factor Correction – Poprawa Współczynnika Mocy).

Zasilacze z tej serii to zasilacze typu "line-interactive" i mogą odwracać polaryzację napięcia na wyjściu w momencie przełączenia na zasilanie bateryjne.
Dane techniczne:
 • sinus PRO 500W 12V: moc przeciążeniowa (chwilowa) 500VA, moc znamionowa ciągła 300W, napięcie akumulatora (ów) 12V.
 • sinus PRO 800W 12V: moc przeciążeniowa (chwilowa) 800VA, moc znamionowa (ciągła) 500W, napięcie akumulatora (ów) 12V
 • sinus PRO 1000W 12V: moc przeciążeniowa 1000VA, moc znamionowa 700W, napięcie akumulatora (ów) 12V
 • sinus PRO 2000W 24V: moc przeciążeniowa 2000VA, moc znamionowa 1400W, napięcie akumulatora (ów) 24V
 • sinus PRO 2500W 24V: moc przeciążeniowa 2500VA, moc znamionowa 1800W, napięcie akumulatora (ów) 24V
 • sinus PRO 5000W 48V: moc przeciążeniowa 5000VA, moc znamionowa 3500W, napięcie akumulatora 48V.

Podziel się opinią

Volt Polska Volt Polska Sp. z o.o. to znana i pewna marka na rynku zasilania awaryjnego w Polsce i w Europie. Firma zajmuje się dystrybucją i produkcją m.in.: zasilaczy awaryjnych, przetwornic DC/DC, przetwornic DC/AC, konwerterów i reduktorów napięcia, zasilaczy laptopowych, prostowników oraz akumulatorów.
Oferta produktów zawiera m.in.: wyróżniające się niezawodnością urządzenia z serii sinusPRO znajdujące zastosowanie m.in.: w awaryjnym zasilaniu instalacji grzewczych (piece CO, pompy, panele solarne) lub pracy w instalacjach zasilanych z darmowej energii słonecznej (panele słoneczne, regulatory solarne), wielofunkcyjne – automatyczne prostowniki akumulatorowe oraz idealne do pracy buforowej akumulatory bezobsługowe typu AGM.
Dzięki przemyślanej i dynamicznej strategii działania, w ciągu kilku lat Volt Polska dorobiła się zasłużonej na rynku renomy. Z każdym krokiem działamy by Nasze produkty były jak najlepiej dopasowane do aktualnych potrzeb na rynku, dodatkowo wsparte profesjonalnym serwisem producenta.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa