< Poprzedni produkt
Detektor gazów GSP-3
Następny produkt >
Analizator spalin EUROLYZER ST O2, CO/H2

symbol: 36.12

jednostka: szt.

cena: 1349.00
Towar na zamówienie

GSP3 Flex -
przenośny detektor gazów z giętką sondą

Detektor gazu GSP 3 stosowany jest w technice grzewczej i gazowej. Przy jego pomocy można sprawdzić szczelność rurociągów gazowych, gazomierzy, zbiorników z gazem, jak również  szczelność połączeń gwintowanych i innych komponentów gazowych.

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt

GSP3 Flex -
przenośny detektor gazów z giętką sondą


Detektor gazu GSP 3 stosowany jest w technice grzewczej i gazowej. Przy jego pomocy można sprawdzić szczelność rurociągów gazowych, gazomierzy, zbiorników z gazem, jak również  szczelność połączeń gwintowanych i innych komponentów gazowych. Stosowany jest równie_ do kontroli pomieszczeń i pomiaru koncentracji gazu. Sensor reaguje na wszystkie gazy wybuchowe (Np. Metan, Propan, Butan). Urządzenie kalibruje się automatycznie do pomiaru stężenia Metanu (CH4) w temperaturze pokojowej i przy wilgotności powietrza około 60%. Wynik pomiaru pokazywany jest na wyświetlaczu. Dodatkowo, za pomocą klawiatury można uruchomić sygnał akustyczny.


Zakres (metan):  0 ppm ÷ 2 000 ppm
Czułość (metan):  20 ppm ÷ 50 ppm
Temperatura pracy:  5°C ÷ 40°C
Czas pracy:  do 10 godzin
Waga:  160 g
Wymiary:  60 x 124 x 30 mm
Wskazanie:  3 diody LED
Zasilanie:  2 x 1,5 V baterie AA
Długość sondy:  200 mm

Podziel się opinią

Afriso

AFRISO sp. z o.o. reprezentuje w Polsce Grupę AFRISO – wywodzącego się z Niemiec producenta armatury zabezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sygnalizujących
i pomiarowych.

Produkty AFRISO znajdują szerokie zastosowanie w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz w przemyśle. Przyczyniają się do bezpiecznej i efektywnej pracy instalacji grzewczych, olejowych, chłodzących, wentylacyjnych, wody pitnej, ciepłej wody użytkowej itp.

Zespół AFRISO sp. z o.o. tworzą starannie dobrani pracownicy o wysokich kompetencjach i dużym potencjale rozwoju. Pamiętamy o tym, że dla firmy najważniejsi są jej Klienci. Dbamy, by współpraca 

z nami była czymś więcej niż tylko zaopatrywaniem się w wysokiej jakości produkty najnowszych technologii. Zależy nam, aby każdy kontakt z AFRISO niósł za sobą konkretną korzyść dla naszych partnerów, a spotkanie z pracownikiem naszej firmy nigdy nie było straconym czasem.  

 

Poprzez zaangażowaną pracę zespołu i wykorzystanie zaawansowanych technologii informatycznych dążymy do zapewnienia maksymalnej dostępności oferowanych towarów. Stale doskonalimy kanały dostępu do aktualnej informacji techniczno-handlowej. Jednocześnie systematycznie powiększamy nasz zespół – tak, żeby nasi specjaliści pozostawali do dyspozycji naszych Klientów, kiedy tylko wystąpi potrzeba kontaktu.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa