< Poprzedni produkt
Wełna mineralna HARDROCK MAX
Następny produkt >
FASROCK-LL Płyty lamelowe z wełny mineralnej

symbol: 4.26

jednostka: paleta

cena: 1425.65
Towar na zamówienie

Płyta ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL

Zastosowanie: Niepalne ocieplenie:- niskich ścian z elewacją z paneli (np. blacha, siding, deski),- niskich ścian z elewacją z kamienia, szkła,- ścian o konstrukcji szkieletowej,- ścian osłonowych,- ścian trójwarstwowych,- ścian działowych,- trójwarstwowych ścian fundamentowych.

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt

Płyta ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL

Zastosowanie:

Niepalne ocieplenie:- niskich ścian z elewacją z paneli (np. blacha, siding, deski),- niskich ścian z elewacją z kamienia, szkła,- ścian o konstrukcji szkieletowej,- ścian osłonowych,- ścian trójwarstwowych,- ścian działowych,- trójwarstwowych ścian fundamentowych.

Współczynnik przewodzenia ciepła: λ d =  0,036 W/mK

Obciążenie charakterystyczne ciężarem własnym: 0,65 kN/m³

Podziel się opinią

Rockwool

Kamień należał do tych zasobów naturalnych, z których człowiek najwięcej korzysta na przestrzeni dziejów. Kamień był jednym z pierwszych narzędzi i materiałów budowlanych. Przy użyciu kamienia mogliśmy rozniecać ogień, polować, wznosić domy i mury obronne.

Dziś kamień jako surowiec naturalny wykorzystywany jest do produkcji wełny mineralnej Rockwool - materiału izolacyjnego podnoszącego komfort życia wielu milionów ludzi na całym świecie oraz pomagającego w rozwiązywaniu najtrudniejszych problemów związanych z degradacją środowiska naturalnego, takich jak efekt cieplarniany czy kwaśne deszcze.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa