Dekoracyjna ochrona drewna
Detekcja gazów
Niewiadomski poleca:
Linia Basic została stworzona dla Klientów szukających na rynku dobrej ceny, a jednocześnie produktów najlepszej jakości.
więcej

Nagrzewnice gazowe ROBUR R

cena od: 7790.00 zł
Nagrzewnice gazowe przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczenia. Moce grzewcze nagrzewnic od 9,4 do 75,6 kW.
więcej

    Płyta EUROFALA jest używana jako pokrycie dachowe, elewacyjne oraz wykończeniowe różnych typów budynków, począwszy od mieszkalnych i obiektów reprezentacyjnych, przez budynki użyteczności publicznej do budynków użytkowych, gospodarczych i przemysłowych. Sprawdza się wszędzie tam gdzie ważna jest estetyka i jakość.
    Płyta EUROFALA produkowana jest na bazie cementu, kredy, naturalnych włókien celulozowych oraz neutralnych dla środowiska i zdrowia włókien sztucznych pva. W fazie produkcji płyta jest malowana a jej powierzchnia płyty jest gładka i równa.

UWAGA: Towar  dostarczany od 140m2 

więcej

Elektryczne nożyce przeznaczone do cięcia stali zbrojeniowej, prętów zbrojeniowych o dużych średnicach. Ciecie wyjątkowo delikatne (bez tak zwanego szoku dla obsługującego maszynę) możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego typu motoru.
więcej

MAGNA 3 to bezdławnicowa pompa obiegowa z mokrym wirnikiem silnika, uszczelniona tylko dwoma uszczelkami spoczynkowymi. Pompa i silnik stanowią optymalnie dopasowaną jednostkę. Łożyska pompy są smarowane tłoczoną cieczą. Innowacyjny zacisk z tylko jedną śrubą umożliwia zmianę położenia głowicy pompy.

więcej

Pompa Magna3 32-120 F 220 1X230V PN6/10 Grundfos 97924259

cena: 3149.00 zł stara cena: 3550.00 zł
Pompa Grundfos MAGNA3 jest zaprojektowana do pompowania cieczy w następujących instalacjach:
• instalacjach grzewczych,
• instalacjach klimatyzacyjnych i chłodniczych,
• domowych instalacjach ciepłej wody.
więcej

POMPA OBIEGOWA MAGNA3 40-120 F

cena: 3999.00 zł

Pompy MAGNA3 to rozbudowany typoszereg średnich i dużych pomp obiegowych i cyrkulacyjnych

wyposażonych w urządzenia do komunikacji i silniki z elektroniczną regulacją prędkości obrotowej,

o budowie opartej na magnesach trwałych i kompaktowej konstrukcji stojana.

więcej

Detektor gazu GD-8

cena od: 849.00 zł
Dwugazowy detektor typ GD-8 jest prostym w obsłudze urządzeniem do jednoczesnego wykrywania dwóch mediów: gazu ziemnego i LPG lub innych gazów wybuchowych (na indywidualne zapytanie Klienta). Wyposażony jest w półprzewodnikowy czujnik dużej czułości o zakresie do 10 000 ppm, co pozwala na wykrywanie nawet najmniejszego stężenia gazu. Urządzenie posiada czytelny wyświetlacz OLED, na którym wyświetlana jest wartość aktualnego stężenia mierzonego medium. Poprzez możliwość przełączania skali pomiarowej urządzenie pozwala na dokonywanie pomiaru w dwóch jednostkach: ppm i %DGW . Poziom stężenia wyświetlany jest dodatkowo za pomocą wskaźnika barycznego, co jest dodatkową zaletą tego urządzenia.
więcej

Giętarka przeznaczona do gięcia prętów zbrojeniowych o średnich i dużych średnicach. https://www.youtube.com/watch?v=rIUbNrcB56c&
więcej

Grundfos Comfort PM AutoADAPT UP15-14BAPM (97916757)

więcej

Zabezpieczenie termiczne 5067 instalacji służy do zabezpieczania kotłów na paliwo stałe w instalacjach grzewczych wyposażonych w zawory termostatyczne zgodnie z Normą Polską PN-EN303-5. Szczególnie polecane jest do kotłów, które nie są wyposażone w wymiennik chłodzący.

więcej

Nadaje się do impregnacji zarówno drewna nowego, jak i starego
więcejPolecani producenci