< Poprzedni produkt
Nagrzewnica wodna LEO S BMS zestaw (konsola + moduł sterujący DRV + czujnik PT-1000)
Następny produkt >
Aparat grzewczo wentylacyjny ULTRA

symbol: 32.1

Cena od:
10749.00
ROBUR R15

jednostka: szt.

10749.00 zł
ROBUR R30

jednostka: szt.

11195.00 zł
ROBUR R40

jednostka: szt.

12986.00 zł
ROBUR R50

jednostka: szt.

15887.00 zł
ROBUR R60

jednostka: szt.

18135.00 zł
ROBUR R20

jednostka: szt.

10928.00 zł

Nagrzewnice gazowe przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczenia, dostępne w trzech modelach o mocy grzewczej od 9,4 do 75,6 kW.

Dzięki szerokiej gamie produktów (nagrzewnica dostępna jest w 14 modelach) można odpowiednio dostosować pod względem mocy, wielkości czy wagi.
 

DLA ZALOGOWANYCH KLIENTÓW CZEKA CAŁKIEM FAJNY RABAT

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt

Przeznaczenie:

Ogrzewanie powierzchni komercyjnych i przemysłowych każdej wielkości np. hale przemysłowe, sportowe, magazyny, obiekty sakralne, salony sprzedaży itp.    Sterowanie:

Urządzenia Next-R może być dodatkowo wyposażone w przełącznik lato/zima i reset z lampką sygnalizującą awarię urządzenia.    Technologia / Innowacje / Korzyści

Oszczędność - nagrzewnica posiada wysoki poziom efektywności sezonowej - do 94% oraz minimalny emisji spalin NOx. Pozwala także zaoszczędzić do 30% okresowej wydajności energetycznej w porównaniu do tradycyjnych urządzeń. 

Design -otwierana od boku obudowa umożliwia szybki i łątwy dostęp do najważniejszych części nagrzewnicy. Dzięki odpowiedniej konstrukcji urządzenie jest do 25% lżejsze niż inne podobne modele na rynku. 

Efekt podłogowy, który uzyskujemy dzięki specjalnej konstrukcji wymiennika ciepła pozwala skutecznie utrzymywać ciepłe powietrze w strefie przebywania ludzi i uniknąć znacznego rozwarstwienia temperaturowego w pomieszczeniu.

Podziel się opinią

FLOWAIR Flowair Group jest ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i chłodzeniu obiektów o dużych kubaturach. Nasze produkty rozprowadzamy poprzez sieć firm handlowych na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz zaopatrzyć swój obiekt w profesjonalny system grzewczy/chłodzący, zapytaj nas. Zaproponujemy niedrogie i efektywne rozwiązanie.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa