Farby do drewna, metalu i podłóg

W kategorii tej oferujemy farby do drewna, metalu oraz farby do podłóg. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Na przykład farby do metalu są antykorozyjne oraz nie zawierają metali ciężkich. Farby do podłóg tworzą wyjątkowo twardą powłokę, odporną na ścieranie oraz na działanie czynników atmosferycznych. Emalia akrylowa przeznaczona jest na podłoża drewniane, metalowe, mineralne oraz z twardego PCV.

DROMAL - Farba do znakowania jezdni 30L.

od 520.00 zł za op.
19.16 Lakma
od 520.00 zł za op.

Dromal jest farbą akrylową przeznaczoną do poziomego znakowania jezdni, placów i innych nawierzchni. Ze względu na bardzo krótki czas schnięcia zaleca się stosować farbę do znakowania jezdni w warunkach gdzie wymagane jest szybkie wznowienie ruchu drogowego.

Rozcięczalnik do farby DROMAL

349.00 zł za op.
19.17 Lakma
349.00 zł za op.

Rozcieńczalnik przeznaczony jest do rozcieńczania farb akrylowych do znakowania jezdni (DROMAL GU, DROMAL AIRLESS) do wymaganej lepkości oraz do mycia urządzeń i narzędzi do aplikacji farb i mas chemoutwardzalnych. Rozcieńczalnik również przeznaczony jest do rozcieńczania farby AKRYBET B-30.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Impregnat do podłoży mineralnych 10L.

279.00 zł za op.
19.18 Lakma
279.00 zł za op.

Impregnat przeznaczony jest do hydrofobizacji, zabezpieczania i uszlache­tniania większości podłoży spotykanych w budownictwie.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

SILBRUK Impregnat do kostki brukowej

449.00 zł za op.
19.19 Lakma
449.00 zł za op.

Nowoczesny środek do impregnacji kostki brukowej, który głęboko penetruje strukturę podłoża i po odparowaniu rozpuszczalników tworzy powłokę o grubości kilkunastu mikronów. Uszlachetniona powierzchnia ma właściwości hydrofobowe, ogranicza powstawanie wykwitów, wzmacnia kolor podłoża, ułatwia usuwanie plam z oleju i innych zanieczyszczeń. Powłoka SILBRUK`u jest odporna na czynniki atmosferyczne (znacznie zwiększa mrozoodporność zaimpregnowanej powierzchni) i promieniowanie UV.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa