O nas

Firma Niewiadomski Trading powstała w sierpniu 2002r. Założycielem oraz właścicielem przedsiębiorstwa jest Przemysław Niewiadomski. Pierwotna nazwa to Niewiadomski Materiały Budowlane, gdyż zajmowaliśmy się hurtową sprzedażą materiałów budowlanych. W 2004 roku powstał pierwszy sklep internetowy pod aktualną domeną www.niewiadomski.com.pl
Od początku działalności przedsiębiorstwa naszą ambicją była ogólnopolska dystrybucja materiałów budowlanych. Tworzenie ogólnopolskiej sieci dystrybucji wymaga ogromnych nakładów finansowych, których to nie mieliśmy. Internet, natomiast, umożliwił nam realizację naszych marzeń.
Początki sprzedaży internetowej nie były łatwe, gdyż klienci podchodzili do tego z pewną dozą nieufności. Jakość naszego pierwszego sklepu również nie była zbyt wysoka. Burzliwy rozwój firmy nastąpił od roku 2006, w którym to otrzymaliśmy z funduszy unijnych znaczny zastrzyk finansowy. W wyniku czego powstał nowoczesny sklep internetowy. Wraz z wysoką jakością sklepu oraz świadczonych usług nastąpił długofalowy i zrównoważony rozwój firmy.
19 maja 2022r. Firma Niewiadomski Trading została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i sklep niewiadomski.com.pl prowadzony jest przez firmę N&F Comercio Sp. z o.o.
Zaufanie naszych klientów budujemy poprzez rzetelną oraz uczciwą realizację usług. Z roku na rok poszerzamy oraz pogłębiamy ofertę handlową. Naszym silnym atutem jest sprawna logistyka. Klienci mogą na nas liczyć, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Dlaczego Niewiadomski.com.pl ?
  • Szeroki asortyment hydraulicznych materiałów instalacyjnych;
  • Produkty oraz doradztwo w zakresie ocieplenia i izolacji domu;
  • Dobór odpowiedniej chemii budowlanej;
  • Wysokiej jakości materiały do wykończenia i naprawy dachu;
  • Sprawna logistyka w kraju i za granicą;
  • Zaufanie zbudowane na uczciwym i rzetelnym podejściu do klientów;
  • Ponad 17 lat na rynku.
Strategia na najbliższe lata to utrzymanie dotychczasowego kursu, czyli rozwój asortymentu oraz dalsze udoskonalanie procesów logistycznych, zwłaszcza na rynkach zagranicznych. Szczególnie zależy nam za podążaniem wraz z duchem czasu, czyli wprowadzaniem nowoczesnych, energooszczędnych, bazujących na energii odnawialnej produktów. Jest to ambitna praca dla naszego działu rozwoju.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa