Hydrofory
Pokaż tylko:

Agregat hydroforowy MQ

cena od: 1540.00 zł
Nadaje się do pompowania cieczy w domach jedno- i dwurodzinnych, domkach weekendowych, gospodarstwach rolnych i w cieplarniach. Wielostopniowa samozasysająca pompa, membranowy zbiornik ciśnieniowy, silnik oraz układ sterowania, tworzą razem zwarty układ, który jest tylko nieznacznie większy od standardowej pompy ogrodowej. Montaż nie wymaga żadnych kosztownych prac instalacyjnych oraz dużych przestrzeni montażowych. Wielostopniowa regulacja ciśnienia oraz silnik z wewnętrznym systemem chłodzenia wodą gwarantują cichobieżną pracę, natomiast odporne na korozję materiały i zintegrowany układ kontroli smarowania zapewnia długi okres użytkowania. Dzięki znakomitej ochronie przed wilgocią, system MQ nadaje się także do montażu zewnętrznego.

więcej

Hydrofor - Hydrojet JP

cena od: 1489.00 zł
Agregat hydroforowy Hydrojet to gotowy do przyłączenia wodociąg domowy. Można go niewielkim kosztem zamontować w piwnicy, szklarni lub pomieszczeniu gospodarczym. Agregaty Hydrojet nadają się zwłaszcza do użytkowania stacjonarnego w instalacjach zasilania w wodę i zraszania z wysoka stałością ciśnienia. Ciśnienie załączania i wyłączania można nastawiać na agregacie. Membranowy zbiornik ciśnieniowy o pojemności 24 lub 50 litrów ogranicza liczbę cykli załączeń i zapobiega niepotrzebnej pracy pompy przy niewielkim poborze wody. Agregat wyposażony jest w solidną pompę JP, zasysającą samoczynnie wodę z głębokości do 8m.
więcej

Pakiet hydroforowy SQE

cena od: 6499.00 zł
SQE zawiera: pompę głębinową, 40m. kabla podwodnego zakończonego wtyczką i 20 opasek do zamocowania kabla na pionie tłocznym pompy, zbiornik ciśnieniowy 8l/7bar z czujnikiem ciśnienia, kurek kulowy 3/4 cala z przyłączem spustowym i dla manometru 0-10 bar, CU 301 Zastosowanie Domowe instalacje zaopatrzenia w wodę, podawanie wody gruntowej do wodociągu, nawadnianie w ogrodnictwie i rolnictwie, obniżanie poziomu wód gruntowych i zastosowania w przemyśle.
więcej

Hydrofor domowy typu HWJ

cena od: 1070.00 zł
Urządzenia samozasysające do zaopatrzenia w wodę Hydrofor Wilo-Jet HWJ to kompletne urządzenie do zaopatrzenia w wodę czystą w sytuacji, gdy lustro wody znajduje się nie głębiej niż 7 m od powierzchni gruntu. Urządzenie ma także zastosowanie w systemach zraszania i nawadniania.
więcej

Zestaw hydroforowy z pompą ASPRI

cena od: 1149.00 zł
Cichobieżna pompa pozioma, monoblokowa, wielostopniowa, samozasysająca, odśrodkowa do wody czystej o temperaturze do 45°C
Głębokość zasysania do 9 m.
więcej

Pompowanie wody czystej, nieagresywnej, pozbawionej zanieczyszczeń. Stosowane do zaopatrywania w wodę domów jednorodzinnych, zraszania ogrodów, podlewania szklarni, tłoczenia wody w rzemiośle i rolnictwie.
więcej

Polecani producenci