Pokrycia dachowe

Kiedy dziecko maluje dach, wybiera najczęściej czerwony kolor kredki i rysuje dach dwuspadowy, dach uwypuklający faliste linie dachówki. Podobnie dla większości dorosłych dach musi być koniecznie pochyły i pokryty czerwona dachówką. Ma to swoje uzasadnienie. Już około 4000 lat buduje się w Środkowej i Północnej Europie domy z pochyłymi dachami. Mimo zaangażowania architektów plaski dach to przeszłość. Dach pokryty dachówką gwarantuje zdrowe i naturalne budownictwo. Izolacyjna warstwa powietrza zapewnia doskonale warunki ekologiczne pod wentylacyjnym dachem i jest niedoścignionym dobrodziejstwem dla mieszkańców domu. Niezaprzeczalnymi zaletami tego dach są : doskonale odprowadzenie wody opadowej, długi okres użyteczności, nieskomplikowana konserwacja.

Niepalne pokrycie dachowe EUROFALA bez azbestu

od 34.33 zł
10.3 Swisspearl
od 34.33 zł

WYSOKIE RABATY DLA ZALOGOWANYCH KLIENTÓW !!!
Jak zbudowana jest płyta EuroFala?
Podstawowym komponentem płyty jest cement. Produkt wykonany jest z kilku połączonych warstw materiału. Włókna PVA stanowią zbrojenie płyty, wraz z wykonaniem w kształcie fali powoduje, że płyty są wytrzymałe i trwałe. Ponadto produkt posiada kredę, mikrokrzemionkę oraz włókna celulozowe.  
 

Papa PYE PV 250S 5 nat

4615.00 zł za Paleta
10.3.12.1 Bauder
4615.00 zł za Paleta

Jednym z podstawowych zastosowań pap termozgrzewalnych jest renowacja starych pokryć dachowych. Wykorzystanie tego materiału nie tylko zapewnia wysoką trwałość pokrycia, ale także ułatwia prace remontowe.
Dane techniczne:
Grubość papy: 5,2mm.;
Wkładka nośna: włóknina poliestrowa 250g/m2;
Powierzchnia górna: łupek naturalny;
Powierzchnia dolna: laminowana folią.
 
UWAGA: Minimalna jednostka logistyczna: 1 paleta -  24 rolki, tj. 120m2

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Gorlicka D Płyta dachowa poliuretanowa

od 74.40 zł
10.3.28
od 74.40 zł

Gorlicka D

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa