Wyposażenie domu, ogrodu i gminy

Wyposażenie kuchni

Naturalne kolory zlewozmywaków o gładkiej fakturze granitu pasują idealnie do modnego obecnie stylu obowiązującego w kuchni. Zarówno w dotyku, jak i w wyglądzie kompozyt ten wykazuje podobieństwo do swojego materiału wyjściowego - skały granitowej. Materiał jest jednolity i barwiony całkowicie w przekroju, co sprawia, iż jest on odporny na odpryskiwania i przebarwienia. Jest wysoce odporny na ścieranie i zarysowania.

przejdź do kategorii

Kontrola dostępu i ochrona

Kategoria ta zawiera produkty, które pozwolą ochronić Państwa domy oraz mienie przed intruzami. Zawarte są miedzy innymi klamki biometryczne (które działają na odcisk palca), alarmy domowe, sejfy oraz alarmy gazowe. Produkty te zminimalizują ryzyko włamania się, kradzieży, a jednocześnie podniosą wartość nieruchomości.

przejdź do kategorii

Oświetlenie zewnętrzne domu

Oferujemy  wysoko wartościowe oświetlenie zewnętrzne.

Światło jest rzeczą, która ciemną noc przemienia w miły wieczór.

Jaki rodzaj oświetlenia należy zastosować? - nie jest to tylko pytanie o praktycznym znaczeniu. Pasujące oświetlenie i estetyczne otoczenie kształtują kreatywne myślenie nowoczesnych ludzi, którzy w otoczeniu domu i ogrodu dążą do wysokiego poczucia wartości życia.   Sprostanie tym wymaganiom postawiła sobie za cel firma Epstein-design. Najważniejsza dla Nas jest wysoka jakość i bezpieczeństwo produktów. Stałe kontrole podczas produkcji zapewniają wysoką jakość oświetlenia. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam bez zastrzeżeń dać dwuletnią gwarancję na nasze oświetlenie.

Ze światłem wszystko jest możliwe, bez niego - niewiele.

przejdź do kategorii

Wyposażenie łazienki

Kategoria ta zawiera produkty wyposażenia łazienki, do których należą: zestawy natryskowe, panele natryskowe termostatyczne, baterie oraz zestawy podtynkowe.  Oferowane towary w naturalny sposób łączą funkcjonalność i estetykę, stanowiąc tym samym alternatywę dla wymagających. Jakość, elegancja i atrakcyjna cena to największe zalety naszych produktów.

przejdź do kategorii

Łazienka dla niepełnosprawnych

Łazienka dla osób starszych lub niepełnosprawnych powinna być urządzona tak, by nawet ktoś o ograniczonej sprawności fizycznej mógł z niej swobodnie korzystać i czuć się komfortowo.

przejdź do kategorii

Dekoracja ścian

Pięknie udekorowane ściany mogą uatrakcyjnić każde wnętrze i nadać mu nowy styl. W tym celu prezentujemy obrazy, które zostały wydrukowane na płótnie z unikatowych zdjęć, zrobionych w różnych zakątkach Świata.

przejdź do kategorii

Wyposażenie ogrodu

Dekoracje dobrane zgodnie z naszym stylem i smakiem sprawią, że nasz ogród nabierze indywidualnego charakteru. Elementy małej architektury, takie jak meble ogrodowe, fontanny czy donice, poustawiane w różnych częściach ogrodu dopełnią jego całości.

przejdź do kategorii

Lustra LED

Produkowane przez nas lustra wykonujemy z najwyższej jakości ekologicznych luster AGC – wiodącego producenta szkła płaskiego na świecie. Lustra te cechuje brak użycia do produkcji miedzi i ołowiu. Dzięki opatentowanej technologii produkcji żywotność luster AGC wzrosła prawie trzykrotnie. Lustra wyznaczają nowe standardy w odporności na korozje i starzenie. Do luster z podświetleniami używamy trwałe podzespoły elektroniczne, nie ulegające działaniu pary i wilgoci.

przejdź do kategorii
Polecani producenci