Zawory centralnego ogrzewania

Zestaw zaworowy X-TRA COLLECTION CHROM

od 625.00 zł
46.1 Danfos
od 625.00 zł

Zestaw przeznaczony jest do regulacji grzejników łazienkowych. Zestaw składa się z zaworu termostatycznego, zaworu odcinającego i głowicy termostatycznej RAX lub ogranicznika temp. powrotu RTX. Komponenty zestawu dostępne są w kolorze chrom.
Zestaw w skład którego wchodzą:
głowica RAX, zawór termostatyczny i odcinający.

Zestaw zaworowy X-TRA COLLECTION BIAŁY

od 689.00 zł
46.2 Danfos
od 689.00 zł

Zestawy przeznaczone są do regulacji grzejników łazienkowych. Zestaw składa się z zaworu termostatycznego, zaworu odcinającego i głowicy termostatycznej RAX lub ogranicznika temp. powrotu RTX. Komponenty zestawu dostępne są w kolorze białym.

Zestaw zaworowy X-TRA COLLECTION ZŁOTY

od 0.00 zł
46.3 Danfos
od 0.00 zł

Zestaw z głowicą termostatyczną. W skład zestawu wchodzą: głowica termostatyczną RAX, zawór regulacyjny RA-URX i zawór odcinający RLV-X.

Zawór termostatyczny MULTILUX 4

od 299.00 zł
46.4 Heimeier
od 299.00 zł

Multilux 4 jest wykonany z odpornego na korozję niklowanego brązu i jest odpowiedni do montażu jako wersja kątowa lub prosta. Istnieje możliwość zamontowania głowicy termostatycznej z lewej lub prawej strony (fabrycznie montowana z lewej).

Eksluzywny zestaw zaworowy DUO-PLEX

od 410.00 zł
46.5 Schlosser
od 410.00 zł

Zintegrowane podejścia DUOPLEX przeznaczone są do montażu z dekoracyjnymi i łazienkowymi grzejnikami z podłączeniem dolnym o rozstawie 50 mm posiadającymi gwinty przyłączeniowe wewnętrzne R1/2” lub zewnętrzne G3/4”. Zestaw obejmuje również głowicę termostatyczną serii Brillant.

Zaworowy zestaw łazienkowy EXCLUSIVE

od 269.00 zł
46.6 Schlosser
od 269.00 zł

Zawory termostatyczne przeznaczone są do montażu na grzejniku centralnego ogrzewania po stronie przewodu zasilającego. W zestawie z głowicą termostatyczną regulują temperaturę w pomieszczeniu poprzez zmianę przepływu czynnika grzewczego przez grzejnik. Zastosowanie termostatycznych zaworów grzejnikowych pozwala na indywidualną regulację temperatury w każdym pomieszczeniu.

Zestaw grzejnikowy termostatyczny do grzejników typu V

od 0.00 zł za komplet
46.7 Altech
od 0.00 zł za komplet

Armatura grzejnikowa do grzejnika typ V wersja kątowalub prosta.

Zestaw montażowo - zaworowy do grzejników KV

71.90 zł za komplet
46.8 Cosmo
71.90 zł za komplet

Zestaw montażowo - zaworowy został przygotowany do grzejników CosmNova z podłączeniem dolnym KV. Zestaw składa się z mocowań grzejnika, głowicy termostatycznej CosmoHead 4, podwójnego kurka kulowego (kątowego lub prostego) oraz złączek zaciskowych.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Zestaw montażowo - zaworowy do grzejników z podłączeniem bocznym K

105.00 zł za komplet
46.9 Cosmo
105.00 zł za komplet

Zestaw montażowo - zaworowy został przygotowany do grzejników CosmNova z podłączeniem bocznym K. Zestaw składa się z: mocowań grzejnika, głowicy termostatycznej CosmoHead, zaworu CosmoCONTROL (prostego lub kątowego), śrubunek grzejnikowy z odcięciem kątowym niklowanym 1/2``x1/2`` GW Simplex.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Zawór osiowy RAN-15 UK (nr kat. 013G0153)

149.00 zł za szt.
46.11 Danfos
149.00 zł za szt.

Zawory termostatyczne z nastawą wstępną stosowane są w dwururowych instalacjach c.o., zapewniając optymalny rozdział wody w instalacji. Nastawa wstępna umożliwia dokładne uzyskanie nominalnego przepływu, zapewniając optymalne zrównoważenie instalacji.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Zestaw zaworów grzejnikowych ELEGANT

od 0.00 zł
46.12 Schlosser
od 0.00 zł

Zestawy zaworów grzejnkiowych przeznaczone są do montażu na grzejnikach centralnego ogrzewania z zasilaniem bocznym gdzie wystarczającą regulacją temperatury w pomieszczeniu jest regulacja ręczna. Dają możliwość indywidualnego odcinania grzejnika podczas eksploatacji lub wymiany grzejnika bez konieczności opróżniania instalaci z czynnika grzewczego.

Zawór upustowy bezpieczeństwa termicznego 543

675.00 zł za szt.
46.13 CALEFFI
675.00 zł za szt.

Zawór spustowy bezpieczeństwa termicznego serii 543 Caleffi to urządzenie ograniczające temperaturę wody w kotłach na paliwa stałe, w których zainstalowany jest zasobnik c.w.u. lub wymiennik bezpieczeństwa. Gdy temperatura w kotle osiągnie 95°C zawór zaczyna odprowadzać konieczną ilość wody tak, aby utrzymać w kotle temperaturę w granicach bezpieczeństwa. Czujnik jest montowany w górnej części kotła lub na instalacji odprowadzającej zawsze przed elementem odcinającym, w odległości nie większej niż 0,5 m.

Stan na magazynie: Towar na zamówienie

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa