< Poprzedni produkt
Gorlicka D Płyta dachowa poliuretanowa
Następny produkt >
Papa PYE PV 250S 5 nat

symbol: 10.3

Cena od:
34.33
Pokrycie dachowe faliste EUROFALA 1,25/1,15 kolor

jednostka: płyta

91.04 zł
Pokrycie dachowe faliste EUROFALA 1,25/1,15 szara naturalna

jednostka: płyta

71.97 zł
Pokrycie dachowe faliste EUROFALA 1,87/1,15 szara naturalna

jednostka: płyta

107.97 zł
Pokrycie dachowe faliste EUROFALA 1,87/1,15 kolor

jednostka: płyta

136.59 zł
Pokrycie dachowe faliste EUROFALA 2,50/1,15 szara naturalna

jednostka: płyta

143.96 zł
Pokrycie dachowe faliste EUROFALA 2,50/1,15 kolor

jednostka: płyta

182.11 zł
Pokrycie dachowe faliste EuroFala 625x1150 szara naturalna

jednostka: płyta

34.33 zł
Pokrycie dachowe faliste EuroFala 625x1150 kolor

jednostka: płyta

42.34 zł

WYSOKIE RABATY DLA ZALOGOWANYCH KLIENTÓW !!!
Jak zbudowana jest płyta EuroFala?
Podstawowym komponentem płyty jest cement. Produkt wykonany jest z kilku połączonych warstw materiału. Włókna PVA stanowią zbrojenie płyty, wraz z wykonaniem w kształcie fali powoduje, że płyty są wytrzymałe i trwałe. Ponadto produkt posiada kredę, mikrokrzemionkę oraz włókna celulozowe.  
 

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt

WYSOKIE RABATY DLA ZALOGOWANYCH KLIENTÓW !!!
Płyta EuroFala jest w naszej ofercie już 20 lat. Parę lat temu modernizowaliśmy magazyn naszej firmy. Na dach została położona płyta warstwowa wypełniona pianką poliuretanową, z obu stron powlekana blachą. Przedstawiciel producenta EuroFala zdziwiony był, że nie zastosowaliśmy tej płyty. Pod kątek ekonomicznym uważaliśmy, że płyta warstwowa jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Koszty montażu niższe. Szybkość wykonania – nieporównywalnie lepsza. Niemniej jednak  należy sobie zadać pytanie – jak te dwa pokrycia dachowe zachowają się w długim okresie 20-30 lat. Tutaj korzyści mogą pojawić się po stronie płyty EuroFala. Materiały z którego wykonana jest EuroFala są trwałe, wytrzymałe i co najważniejsze nie korodują. Produkt ten jest zdecydowanie korzystny w budynkach inwentarskich. Przede wszystkim wygłusza dźwięki spadających kropel deszczu. Jest odporny na związki chemiczne wydzielane przy hodowli zwierząt. Podczas upałów nie nagrzewa się do wysokich temperatur. Pozwala w części uniknąć efektu skraplania się pary wodnej. 

Jak zbudowana jest płyta EuroFala?
Podstawowym komponentem płyty jest cement. Produkt wykonany jest z kilku połączonych warstw materiału. Włókna PVA stanowią zbrojenie płyty, wraz z wykonaniem w kształcie fali powoduje, że płyty są wytrzymałe i trwałe. Ponadto produkt posiada kredę, mikrokrzemionkę oraz włókna celulozowe.  

Dlaczego płyta EuroFala nadaje się do obiektów takich jak: obory, kurniki, chlewnie, magazyny soli i przedsiębiorstwa chemiczne?
Płyty są odporne na związki chemiczne, takie jak: potas, amoniak, chlor, sole. Dlatego można je stosować w tych obiektach, bez ryzyka korozji. Ponadto płyty wygłuszają dźwięk spadających kropli deszczu, stąd są doskonałe do obiektów inwentarskich. 

Jak długiej gwarancji udziela producent na płyty EuroFala?
Na terenie Polski gwarancja wynosi 15 lat, natomiast na powłokę malarską udzielana jest gwarancja 5-cio letnia. Aby zapoznać się ze szczegółami gwarancji, należy dokładnie przeczytać kartę gwarancyjną. 

Czy EuroFala jest bezpieczna pod kątem zagrożenia pożarowego?
Klasa odporności ogniowe, w przypadku płyt nie malowanych wynosi A1, natomiast przy płytach malowanych jest to A2-s1, d0

W jakich kolorach można zakupić płyty EuroFala?
Podstawowym kolorem jest kolor naturalny szary płyty. Płyta wówczas nie jest malowana. Ponadto płyty są malowane farbą arylową na bazie wody w 7 kolorach: czerwony, ceglasty, brązowy, zielony, grafitowy, czarny, czerwono - brązowy.

Jak montowane są płyty EuroFala?
Rozstaw łat dla płyt o poniższych długościach wynosi:

  • płyta 625mm. : stosować 2 łaty o rozstawie 475mm.
  • płyta 1250mm.: stosować 2 łaty o rozstawie 1100mm.
  • płyta 1875mm.: stosować 3 łaty o rozstawie 862,5mm.
  • płyta 2500mm.: stosować 3 łaty o rozstawie 1175mm. 
Płyty montowane są na szczytach 2 i 6 fali, zgodnie z kierunkiem montażu. 

Film instruktażowy dot. montażu płyt EuroFala

Jakie wady posiadają płyty EuroFala?
Płyty są tak skonstruowane, że nie ma możliwości przeciekania. Niemniej jednak, podczas ulewnych deszczów mogą pojawić się wilgotne plamy. 

Podziel się opinią

Swisspearl
Jesteśmy szwajcarską firmą rodzinną z wieloletnią historią. Od pokoleń i od dziesięcioleci robimy to, co potrafimy najlepiej: dzięki ciekawości, pasji i zaangażowaniu przekształcamy surowce naturalne w innowacyjne i zrównoważone produkty do elewacji, wnętrz i ogrodów.
Siedziba główna dzisiejszej Swisspearl Group znajduje się w szwajcarskim Niederurnen, gdzie w 1903 roku powstał jeden z pierwszych zakładów produkujących włókno-cement. Historia naszej firmy i sukcesu naszego włókno-cementu rozpoczęła się wcześniej, bo już w 1894 roku w Vöcklabruck w Austrii. Tam Ludwig Hatschek wynalazł włókno-cement, materiał, który zmienił budownictwo na całym świecie.
Dziś jesteśmy dumni z naszej wysokiej pozycji w zakresie innowacji i technologii tego materiału. Włókno-cement jest wykorzystywany na całym świecie do projektowania budynków i przestrzeni mieszkalnych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa