< Poprzedni produkt
Strong wood protection
Następny produkt >
Super wood stain

symbol: 12.1

jednostka: op.

Cena od:
21.70
Wood Preserver 0,75l.

jednostka: op.

21.70 zł
Wood Preserver 2,5l.

jednostka: op.

54.00 zł
Wood Preserver 5l.

jednostka: op.

89.50 zł
Wood Preserver 25l.

jednostka: op.

335.90 zł

Wydajność 3-5 m2 Bezbarwny, wodny impregnat do drewna, przeznaczony do stosowania na zewnątrz. Niszczy grzyby i insekty oraz zapobiega ich atakowi.

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
Powierzchnię drewnianą należy zabezpieczyć przed zagrażającą jej florą i fauną. Najlepszym rozwiązaniem są preparaty, które można nakładać zarówno na drewno zdrowe jak i zainfekowane (Wood Preserver). Dzięki doskonałym właściwościom penetracyjnym znajdują one zastosowanie przy impregnowaniu belek, krokwi i powierzchni dekoracyjnych. Przy wyborze preparatu należy zwrócić uwagę, czy jest to produkt wodny (impregnaty rozpuszczalnikowe zwiększają palność drewna), oraz czy można go używać wewnątrz budynku, gdyż niektóre rodzaje biocydów nie mogą być stosowane w pomieszczeniach.

Podziel się opinią

DYRUP
Dyrup A/S funkcjonuje jako w pełni niezależna firma – będąca w całości własnością duńskiego holdingu Monberg & Thorsen A/S(MT). Krótko o Dyrup Europejski lider w dziedzinie produktów ochrony drewna Dostawca produktów ochronnych i koloru do wnętrz i na zewnątrz Wysokie kompetencje w kolorze i sprzedaży detalicznej 6 fabryk produkcyjnych 1,200 pracowników Obrót w roku 2003 wyniósł 231 miliardów DKK Nasza definicja rynkowa: Dodajemy wartość naszym domom i budynkom poprzez kolor i ochronę. Nasza wizja: Wzbogacamy i inspirujemy twoje życie. Nasza misja: Zapewniamy satysfakcję za pomocą ciekawych, przyjaznych dla środowiska kolorów i środków ochronnych, spełniających dzisiejsze potrzeby. Jesteśmy atrakcyjni dla wysoko wykwalifikowanych pracowników. Tworzymy wartość właścicielom firmy.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa