< Poprzedni produkt
Grzejnik dekoracyjny TOBA stal nierdzewna
Następny produkt >
Grzejnik łazienkowy GOCTA stal nierdzewna

symbol: 29.20

jednostka: szt.

Cena od:
1284.00
Grzejnik łazienkowy MAKALU 500/753

jednostka: szt.

1284.00 zł
Grzejnik łazienkowy MAKALU 600/753

jednostka: szt.

1675.00 zł
Grzejnik łazienkowy MAKALU 500/1160

jednostka: szt.

1955.00 zł
Grzejnik łazienkowy MAKALU 600/1160

jednostka: szt.

2295.00 zł
Grzejnik łazienkowy MAKALU 500/1678

jednostka: szt.

2625.00 zł
Grzejnik łazienkowy MAKALU 600/1678

jednostka: szt.

2655.00 zł

Grzejnik na profilu kwadratowym z rurki o przekroju 18MM. Wykonany ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, nazywanej często INOX. Rurki wraz z profilami są łączone za pomocą specjalnego kleju (z topnikiem srebra).

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
Grzejnik łazienkowy dekoracyjny wykonany ze stali nierdzewnej z prostych rurek mocowanych do kolektorów o profilu kwadratowym. Materiał użyty do produkcji tego modelu w połączeniu z niepowtarzalnym wyglądem sprawia, iż jest on idealnym uzupełnieniem wyglądu Twojej łazienki. Dzięki wykonaniu ze stali nierdzewnej polerowanej pozwala na dopasowanie do innych elementów wykończenia łazienki. Grzejnik posiada możliwość montażu grzałki elektrycznej.

Podziel się opinią

Luxrad

Firma LUXRAD Polska sp. j. jest właścicielem marki LUXRAD oraz wyłącznym dystrybutorem w Polsce tych produktów.

Posiadamy w naszej ofercie wysokiej klasy grzejniki pokojowe i łazienkowe, wykonywane przy zastosowaniu najnowszych technologii z najwyższej klasy materiałów.

Do procesu produkcji używane są sterowane komputerowo automaty do lutowania i nowoczesna, w pełni automatyczna linia lakiernicza do malowania proszkowego. Oferujemy grzejniki ze stali, stali nierdzewnej oraz chromowane.

Wszystkie posiadają certyfikaty zgodności z europejską normą PN – EN 442.

Korzystając z doświadczeń zdobytych na rynkach europejskich staramy się, aby grzejniki LUXRAD spełniały nie tylko funkcje grzewcze ale również stanowiły ciekawy element wystroju wnętrza. Każdego roku pracujemy nad poszerzeniem asortymentu o oryginalne wzory, zgodne z panującymi wśród projektantów i architektów trendami.  

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, LUXRAD Polska gotów jest wykonać grzejniki na indywidualne zamówienie, zgodnie z przedstawionym nam projektem. Dla klientów zainteresowanych zainstalowaniem w swoim domu specjalnie zaprojektowanych, oryginalnych grzejników, oferujemy pomoc współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz.    

Przygotowujemy także specjalne, kompleksowe oferty dla developerów oraz firm budowlanych. Przy współpracy naszych partnerów, jesteśmy gotowi do realizacji każdego zlecenia - od projektu do instalacji. 

Produkty marki LUXRAD, do tej pory obecne na rynkach Unii Europejskiej, teraz dostępne są również w Polsce. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

 

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa