< Poprzedni produkt
Nagrzewnice gazowe ROBUR R
Następny produkt >
Aparat grzewczo wentylacyjny ULTRA

symbol: 32.2

jednostka: szt.

Cena od:
9999.00
Nagrzewnica wodna AGRO HT 5

jednostka: szt.

11449.00 zł
Nagrzewnica wodna AGRO HT 3

jednostka: szt.

9999.00 zł

Nagrzewnica wodna przeznaczona do ogrzewania wewnątrz pomieszczeń.

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
Nagrzewnica wodna przeznaczona do ogrzewania wewnątrz pomieszczeń. W urządzeniu zastosowano specjalny wentylator o stopniu ochrony IP66 oraz wymiennik ciepła zabezpieczony powłoką ochronną odporną na działanie czynników korozyjnych. Zwiększona grubość lamel wymiennika ciepła daje możliwość czyszczenia urządzenia sprężonym powietrzem lub wodą (pod niskim ciśnieniem). Dodatkowo klamry łączące wymiennik z konfuzorem pozwalają na bardzo łatwy dostęp do wnętrza aparatu. Taka konstrukcja przyspiesza prace serwisowo – konserwacyjne oraz ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości, a tym samym zachowanie jego optymalnych parametrów pracy. Przeznaczenie: AGRO HT przeznaczony jest do pracy w budynkach agrarnych, kurnikach, suszarniach.

Sterowanie: Nagrzewnice AGRO HT mogą być sterowane za pomocą standardowej automatyki firmy FLOWAIR (szczegóły w dtr), bądź za pomocą sterownika mikroklimatu.

Sterowanie: Nagrzewnice AGRO HT mogą być sterowane za pomocą standardowej automatyki firmy FLOWAIR (szczegóły w dtr), bądź za pomocą sterownika mikroklimatu.

Technologia / Innowacje / Korzyści: Pyłoszczelny i wodoodporny wentylator o stopniu ochrony IP66 Otwierana obudowa ułatwia prace konserwacyjno-serwisowe Możliwość czyszczenia za pomocą myjki ciśnieniowej.

Podziel się opinią

FLOWAIR Flowair Group jest ekspertem w ekonomicznym ogrzewaniu i chłodzeniu obiektów o dużych kubaturach. Nasze produkty rozprowadzamy poprzez sieć firm handlowych na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz zaopatrzyć swój obiekt w profesjonalny system grzewczy/chłodzący, zapytaj nas. Zaproponujemy niedrogie i efektywne rozwiązanie.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa