< Poprzedni produkt
Miernik gazu GasHunter II
Następny produkt >
GD8/EX Przenośny detektor gazu ziemnego i LPG

symbol: 36.3

jednostka: szt.

Cena od:
3415.00
Miernik gazu GasHunter IR jednogazowy (CH4 lub CO2)

jednostka: szt.

3415.00 zł
Miernik gazu GasHunter (IR, O2) dwugazowy

jednostka: szt.

3790.00 zł
Miernik gazu GasHunter (IR, TOX) dwugazowy

jednostka: szt.

3965.00 zł
Miernik gazu GasHunter (2xIR) dwugazowy

jednostka: szt.

4390.00 zł
Miernik gazu GasHunter (IR, 2xTOX) trójgazowy

jednostka: szt.

4165.00 zł
Miernik gazu GasHunter (2xIR, TOX) trójgazowy

jednostka: szt.

4999.00 zł
Miernik gazu GasHunter (2xIR, O2) trójgazowy

jednostka: szt.

4760.00 zł
Miernik gazu GasHunter (2xIR, O2, TOX) czterogazowy

jednostka: szt.

5299.00 zł
Miernik gazu GasHunter (2xIR, 2xTOX) czterogazowy

jednostka: szt.

5549.00 zł

Miernik typ GasHunter IR jest przenośnym urządzeniem przeznaczonym do bezpośredniego pomiaru gazów wybuchowych (palnych), toksycznych, tlenu oraz dwutlenku węgla (CO2). W zależności od konfiguracji i użytych sensorów, urządzenie może mierzyć od jednego do czterech różnych gazów. Gazy wybuchowe i palne mogą być mierzone zarówno w zakresie do 100%DGW jak i w zakresie do 100%V/V (objętości).

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
Budowa urządzenia GasHunter IR zapewnia możliwość jego zastosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem klasyfikowanych jako strefy 1 i 2 niebezpieczeństwa wybuchu gazów, par lub mgieł grup wybuchowości IIA, IIB i IIC oraz klas temperaturowych T1, T2, T3, oraz T4. Urządzenie może mierzyć od jednego do czterech różnych gazów. Do pomiaru gazów wybuchowych i palnych, oraz dwutlenku węgla używane są czujniki absorpcyjne w paśmie podczerwieni (IR), natomiast do pomiaru gazów toksycznych i tlenu czujniki elektrochemiczne.

    Nazwy, wartości oraz jednostki mierzonych wielkości pokazywane są na wyświetlaczu LCD. Miernik posiada sygnalizację akustyczno-optyczną przekroczenia zadanych progów alarmowych dla poszczególnych, mierzonych mediów.

    GasHunter IR posiada pamięć danych wartości cząstkowych oraz pamięć zdarzeń (wystąpienia sytuacji alarmowych). Zapis dokonywany jest automatycznie z aktualną datą i godziną. Bezprzewodowe łącze w podczerwieni umożliwia komunikację z komputerem w celu odczytania zapisów w pamięci lub aktualnych wskazań.

    Do zasilania urządzenia wykorzystane są ogniwa NiMH umożliwiające wielogodzinną, ciągłą pracę przyrządu a załączona ładowarka umożliwia ponowne ich naładowanie. Stan naładowania ogniw zasilających monitorowany jest na wyświetlaczu.

    Miernik posiada dodatkowo wiele użytecznych funkcji, co w połączeniu z niewielkimi wymiarami i wagą czyni go atrakcyjnym w szerokim zakresie zastosowań.

Przy zamawianiu urządzenia należy dokładnie określic jakie gazy mają byc wykrywane i mierzone, wówczas GasHunter zostanie wyprodukowany zgodnie z przeznaczeniem.

Podziel się opinią

Alter

Spółka powstała w 1988 roku i mieści się w Tarnowie Podgórnym, 20 km od centrum Poznania. Od początku swej działalności produkujemy elektroniczne urządzenia do mierzenia i wykrywania gazów, pomiarów wielkości fizyko- chemicznych, systemów zabezpie- czających przed wybuchem gazu.

 Obecnie jesteśmy najprężniej działającym producentem urządzeń do mierzenia i wykrywania gazów w Polsce. Naszym zadaniem jest oferowanie produktów i usług, które służą podniesieniu bezpieczeństwa, ochronie środowiska, oraz zdrowia i życia ludzkiego.

Wielkie osiągnięcia zobowiązują nas do stawiania sobie jeszcze ambitniejszych celów. Coraz nowsze rozwiązania techniczne pozwalają na wdrażanie nowych produktów zaspokajających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ich spełnienie uznajemy za coś oczywistego. Naszą siłą jest kompleksowość oferty. W interesie naszych klientów łączymy kompetencję w wielu dziedzinach i oferujemy kompletne rozwiązania z "jednej ręki"- od badań i doradztwa, aż po eksploatację urządzeń i kompletnych systemów. Oferujemy najwyższą jakość i jesteśmy lepsi od naszych konkurentów. Naszym pracownikom stawiamy szczególne wymagania, bowiem ich kwalifikacje są gwarancją naszego sukcesu. Potwierdzeniem jakości naszych wyrobów jest:

Certyfikat Jakości PCBC ISO 9001.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa