< Poprzedni produkt
Zawór zwrotny Staufix dwuklapowy
Następny produkt >
Zawór zwrotny Staufix DN 50 z syfonem nr 73052

symbol: 37.4

jednostka: szt.

cena: 335.00
Ostatnia sztuka

Zawór zwrotny Staufix Siphon DN 50. Do zamontowania przy syfonie umywalkowym do ścieków nie zawierających fekaliów.
Dwie klapy zwrotne samoczynnie zamykające się, jedna z dźwignią ręczną awaryjną, włącznie z mocowaniem do ściany, dopływ DN 40 (1 1/2). Odpływ DN 50 do podłączenia rur HT wg DIN 19560. 

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
KESSEL - Zawór zwrotny dwuklapowy Staufix DN 50
z tworzywa sztucznego, z dwoma samoczynnie zamykającymi się klapami, jedna z nich jako ręczne zamknięcie awaryjne, zmocowaniem do ściany. Przyłącze dopływu DN 40 do syfonu rurowego. Odpływ DN 50 do przyłączenia rury HT według PN 19560.

Zawór zwrotny dwuklapowy: Staufix
Norma: PN EN 13564 Typ 5
Korpus: biały
Średnica odpływu: DN 50 (DA 50 mm)
Średnica dopływu: DN 40 (DA 40 mm)
Rodzaj zabudowy: do syfonów umywalkowych

Podziel się opinią

Kessel
Firma KESSEL GmbH ma swoją siedzibę w Lenting w Bawarii, pośrodku czworokąta ekonomicznego wyznaczanego przez miasta Monachium – Augsburg – Regensburg – Norymberga. Założył ją Bernhard Kessel w 1963 roku. W międzyczasie firma stała się jednym z wiodących na rynku producentów urządzeń służących do odprowadzania ścieków. Grupa KESSEL zatrudnia obecnie ponad 500 pracowników. Przedsiębiorstwo stale udowadnia swoją innowacyjność, kroczy nowymi drogami i stawia przy tym na tworzywo sztuczne jako materiał przyszłości. Za produktami z tworzywa sztucznego w tej dziedzinie przemawiają dzisiaj przede wszystkim: ochrona środowiska naturalnego z uwagi na szczelność rozwiązań, niewielki ciężar i łatwy montaż.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa