PROMOCJA
Centrala wentylacyjna SAVE VTC 300 L nr 488841
< Poprzedni produkt
Centrale wentylacyjne SAVE VTR
Następny produkt >
ZEHNDER - Centrala wentylacyjna ComfoAir Q350 PL L VV TR ERV (wersja lewa)

symbol: 39.22

cena: 13000.00
Obecna cena produktu jest najniższą w ciągu ostatnich 30 dni
Towar na zamówienie

Odkryj nowy wymiar czystości i świeżości powietrza z centralami wentylacyjnymi SAVE – Twoim idealnym partnerem w zapewnianiu zdrowego klimatu wewnątrz pomieszczeń. Nasze centrale wentylacyjne to nie tylko sprzęt, to gwarancja stałej odnowy powietrza, która przekłada się na komfort i samopoczucie użytkowników.

 • Opis
 • Opinie
 • Marka
 • Zapytaj o produkt

Odkryj nowy wymiar czystości i świeżości powietrza z centralami wentylacyjnymi SAVE – Twoim idealnym partnerem w zapewnianiu zdrowego klimatu wewnątrz pomieszczeń. Nasze centrale wentylacyjne to nie tylko sprzęt, to gwarancja stałej odnowy powietrza, która przekłada się na komfort i samopoczucie użytkowników.

SAVE Centrale Wentylacyjne to nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które zapewni uczucie świeżości i czystości w każdym zakątku Twojego domu lub biura. Centrale te są wyposażone w innowacyjne metody odzysku ciepła i chłodu, co pozwala na maksymalizację efektywności energetycznej systemu, niezależnie od warunków zewnętrznych i lokalizacji instalacji.

Bez względu na to, czy budujesz dom marzeń, czy modernizujesz istniejącą przestrzeń, nasze centrale wentylacyjne SAVE są przeznaczone do zapewnienia optymalnej jakości powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 550 m². To idealne rozwiązanie, które wspiera zdrowy mikroklimat we wnętrzach mieszkalnych, komercyjnych czy biurowych.

Zintegrowane systemy wymienników odzysku ciepła działają automatycznie, dostosowując poziom odzysku ciepła czy chłodu do aktualnych potrzeb, a funkcje automatycznego odszraniania zapewniają nieprzerwaną pracę urządzenia w każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki temu, niezależnie od pogody, wewnątrz możesz cieszyć się stale komfortową i zdrową atmosferą.

Niezaprzeczalnym atutem central wentylacyjnych SAVE jest ich wysoka jakość potwierdzona certyfikatem Eurovent oraz zgodność ze standardem ErP. Co więcej, urządzenia te są zaprojektowane z myślą o łatwości serwisowania i konserwacji, umożliwiając Ci spokojny wypoczynek i pewność, że oddychasz powietrzem najwyższej jakości.

Do każdej centrali wentylacyjnej SAVE dołączony jest system SAVE Control, który oferuje intuicyjne interfejsy użytkownika. Pozwalają one na łatwą komunikację z urządzeniem, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Zarządzaj swoją centralą wentylacyjną z dowolnego miejsca i ciesz się stałym dostępem do świeżego i czystego powietrza.

Zainwestuj w SAVE Centrale Wentylacyjne i oddychaj pełną piersią w swoim domu czy miejscu pracy. Wybierz zdrowie, komfort i efektywność energetyczną – wybierz przyszłość wentylacji z SAVE.

Dane techniczne:

 • Pionowy typ instalacji;
 • Przeciwprądowy wymiennik odzysku ciepła
 • Przepływ powietrza: 300 m3/h
 • Lewa strona nawiewna centrali
 • Zasilanie: 230V
 • Zalecany bezpiecznik: 10A
 • Stopień ochrony IP24
 • Zakres temperatur: -15 do +40oC
 • Moc pobierana P1, wentylatora nawiewnego: 85W
 • Waga: 72kg.

Podziel się opinią

Systemair

Systemair to jeden ze światowych liderów w branży wentylacyjnej. Główne obszary działalności grupy to Europa, Azja, Bliski Wschód, Południowa Afryka oraz Ameryka Północna.

W ostatnim roku firnansowym firma osiągnęła obrót o wartości 280 mln Euro przy zatrudnieniu na poziomie 1700 osób. Od momentu powstania w 1974 roku Systemair corocznie zwiększa swój obrót zachowując jednocześnie dobrą dochodowość. W ciągu ostatnich 10 lat średni roczny wzrost sprzedaży netto wynosił ok. 16 procent.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa