< Poprzedni produkt
Lokalizaor uszkodzeń kabli (reflektometr) TDR-410 WMPLTDR410
Następny produkt >
Lokalizator przewodów i kabli LKZ-1500

symbol: 4.100.15

jednostka: szt.

cena: 7890.00
Ostatnia sztuka

Lokalizator LKZ-1000 to urządzenie dedykowane do wyszukiwania kabli i innych instalacji podziemnych. Zestaw nadajnik, odbiornik i akcesoria pozwala na lokalizację zarówno obiektów metalowych (kable), jak i nieprzewodzących prądu (rury PVC, betonowe, itp). Można używać tylko odbiornika lub odbiornika i nadajnika (tryby selektywne), podczas pracy z nadajnikiem dodatkowo mierzona jest głębokość położenia obiektu.

Jak określić głębokość położenia:
https://www.youtube.com/watch?v=UfLK2dF6b9k&feature=youtu.be

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt
Określenie kierunku przebiegu instalacji podziemnej:
https://www.youtube.com/watch?v=nKGn09-q004&feature=youtu.be

Podziel się opinią

Sonel Firma SONEL S.A. jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości przyrządów pomiarowych. Wykorzystując innowacyjne technologie tworzymy i dostarczamy specjalistyczne urządzenia i usługi, dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo każdego dnia.

Istotą naszych działań jest dostarczanie intuicyjnych, funkcjonalnych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych przyrządów pomiarowych, które pomogą zwiększyć wydajność Twojej pracy gwarantując precyzyjność pomiarów.

W SONEL S.A. projektujemy i produkujemy różnego rodzaju mierniki wielofunkcyjne, testery, lokalizatory przewodów, analizatory jakości zasilania, kamery termowizyjne, mierniki cęgowe, multimetry, pirometry i luksomierze. W naszej ofercie szczególnie szeroki wybór posiadają linie przyrządów m.in. do pomiaru rezystancji izolacji, rezystancji uziemienia i rezystywności gruntu, impedancji pętli zwarcia, zabezpieczeń różnicowoprądowych oraz bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego.

Działamy w branży energetycznej, w sektorach przemysłu, budownictwa oraz telekomunikacji.

Do dyspozycji naszych Klientów polecamy laboratorium Badawczo-Wzorcujące, które od 2017 posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji na wzorcowanie przyrządów pomiarowych oraz Serwis, realizujący przeglądy i naprawy przyrządów.

Priorytetem dla SONEL S.A. jest dostarczanie niezawodnych przyrządów pomiarowych oraz bezpieczeństwo ich użytkowników. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów koncentrujemy się na sukcesywnym poszerzaniu naszej dotychczasowej oferty produktowej, a także na kontynuowaniu ekspansji na rynki zagraniczne.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa