< Poprzedni produkt
Wkład kominowy jednościenny
Następny produkt >
Pakiet kominowy ME1

symbol: 50.4

jednostka: szt.

Cena od:
147.50
Wkład kominowy - rura koncentryczna 80/125x1000 TWIN02080/125

jednostka: szt.

147.50 zł

Koncentryczny system spalinowo-powietrzny jeremias TWIN przeznaczony jest do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych z zamkniętą komorą spalania np. turbo lub kondensacyjnych. Urządzenia te charakteryzuje wysoka sprawność, stosunkowo niska temperatura spalin oraz nadciśnienie panujące na wylocie z króćca spalin. Dlatego też układy odprowadzenia spalin współpracujące z tego typu urządzeniami, narażone są na ciągłe działanie kondensatu oraz nadciśnienia dochodzące do 200 Pa.

  • Opis
  • Opinie
  • Marka
  • Zapytaj o produkt

Koncentryczny system spalinowo-powietrzny jeremias TWIN przeznaczony jest do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych z zamkniętą komorą spalania np. turbo lub kondensacyjnych. Urządzenia te charakteryzuje wysoka sprawność, stosunkowo niska temperatura spalin oraz nadciśnienie panujące na wylocie z króćca spalin. Dlatego też układy odprowadzenia spalin współpracujące z tego typu urządzeniami, narażone są na ciągłe działanie kondensatu oraz nadciśnienia dochodzące do 200 Pa. Konstrukcja systemu spalinowo-powietrznego TWIN gwarantuje jednoczesne bezpieczne wyprowadzanie spalin na zewnątrz budynku i doprowadzanie świeżego powietrza do spalania. Rozwiązanie to umożliwia pracę urządzeń grzewczych z zamkniętą komorą spalania, niezależną od powietrza pomieszczenia w którym są zlokalizowane, dzięki czemu można instalować je w niewielkich gabarytowo pomieszczeniach.

Podziel się opinią

Jeremias

Profil przedsiębiorstwa
Grupa jeremias (GmbH) jest przodującym w Europie producentem systemów odprowadzania spalin. Innowacja i jakość firmy jeremias wyznaczaja kierunek przy systemach odprowwadzania spalin dla użycia przemysłowego i indywidualnych domów.

Jakość
Wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji systemów kominowych  przekłada się  na bardzo wysoką  jakość wyrobów. Cały proces produkcyjny podlega ścisłej kontroli jakości, która nadzorowana jest przez wewnątrzzakładową kontrolę produkcji.

Pracuje w oparciu o platformę Extreme Commerce

We accept MasterCardWe accept PayPalWe accept Visa